Komunikácia s klientom výborná, tovar rýchlo dodaný, skvelé ceny. Odporúčam.

• Veľký výber

Ďakujeme za Vašu recenziu

Rychle vybavenie bez komplikacii.

Reakcia obchodu Best-shop.sk

Ďakujeme pekne za recenziu.

• rýchle vybavenie objednávky
    • tovar došiel v inej farbe ako som objednala

Objednala som STRIEBORNÝ zapaľovač ako darček, nakoľko to bolo prianie oslávenca. V objednávke bol strieborný zapaľovač, na faktúre bol strieborný zapaľovač, avšak došiel v ZLATEJ darčekovej krabičke a v ZLATOM prevedení. Zlatá farba v e-shope ani nebola v ponuke. Požadovala by som výmenu, avšak z časových dôvodov sa oslávenec musel zmieriť so zlatou farbou...

Reakcia obchodu Best-shop.sk

Dobrý deň, veľmi nás to mrzí ale pri balení náš baliar zamenil dva zapaľovače. Veľmi nás to mrzí že oslávenec bol nespokojný ale ak by súhlasil pokojne by sme mu ten zapaľovač zamenili za strieborný.

bezproblémový, rýchly nákup

• Spoľahlivý
    • Cenovo najprijateľnejší

Reakcia obchodu Best-shop.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

• rychlost

Reakcia obchodu Best-shop.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

• Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu Best-shop.sk

Dobrý deň, mrzí nás to ale tovar ktorý ste si objednali nebol u nás skladom a bol u externého dodávateľa.

Na stranke maju tovar k dispozicii ale po objednani a zaplateni sa vyhovoria na dodavatela a tak nemam tovar ktory potrebujem. Neodporucam.

Dobrý deň p.Ján,
    mrzí nás to ale daný tovar nám už nevedel dodať náš dodávateľ. Dali sme Vám potom vedieť aj peniaze sme Vám poslali na späť. Pokúsime sa to napraviť, aby sa to viac krát neopakovalo. Pekný deň

ak do zajtra 21.12 tovar nedorazi do 14 hodiny nebudem na drese v trstenej

Reakcia obchodu Best-shop.sk

zásielka Vám nebola doručená, keďže dňa 17. decembra sa vrátila späť na depo z dôvodu odmietnutia príjemcom.
    Čo nám je naozaj ľúto.

Velká spokojnosť..dakujem

Tovar doruceny rychlo, splna to co som ocakaval

• Veľmi rýchle dodanie.

Mladi flexibilni team.Odporucam.