• Všetko ok až na to co pisem v minuse
    • Kupil som puzdro nillkin na xiaomi mi4 a po zatvoreni krytu mi stale spusta displej

• Bol som dobre informovaný o stave doručenia nákupu až po prevzatie.

• rýchle vybavenie
    • možnosť dodania cez zásielkovňu

• žiadna
    • Dlhá doba čakania na tovar

Všetko prebehlo v poriadku a som spokojný až na to že žiadnu Xiaomi Selfie tyč (originálna) čo uvádzate v dotazníku som si neobjednal. Miesto toho som mal ochrannú fóliu na telefón a púzdro(to je v poriadku uvedené). To ale nič nemení na fakte že som spokojný.

• rychle dodanie skvela cena
    • Pri reklamacii tovaru po troch mesiacoch (8 bielych stale svieticich pixelov na displaji) nie su schopny presne napisat co pri reklamacii zistili. Najskor mi napisali v reklamacnom protokole ze pocet vadnych ciernych pixely (reklamoval som biele) je v norme v druhej verzie tvrdia ze to su vlastne farebne subpixely (stale reklamujem biele ale asi zle vidim) a ich pocet je v norme. Presne kolko ich je akych uz mi neodpisali.

Rychle dodanie. Aj rychla reklamacia od odoslania trvala len 8 dni dokym sa vratil telefon spat. Bohuzial reklamacia neprebehla podla mojich predstav, stacilo napisat mi, nasli sme tolko a takej farby pixelov, subpixelov alebo co uz tam bolo a nie sa schovat za definiciu ze je to podla ISO normy v poriadku.

• Najvýhodnejšia cena, komunikácia so zákazníkom. Síce dlhšia dodacia lehota, ale doručenie v rámci vopred oznámenej dodacej lehoty.

• dostupnosť, cená, rýchlosť dodania
    • nemá

Som spokojný, lebo tovar mi bol doručený oveľa skôr ako zaručovali!

• dobre ceny
    • nedodrzny termin dodavky
    • mensi (aj ked dostacujuci) sortiment (lepsie sa vybera...:D )

napriek nedodrzaniu dodacej lehoty obchod vrelo odporucam. Tovar mi dosiel v poriatku kvalitny neposkodeny.

• Ok
    • 0

• Lacný nákup
    • Dlhšia dodacia lehota
    • je to výhoda

• Aktuálna najvýhodnejšia cena

Ide o českého predajcu.

• Vyborny obchod z nizkymi cenami :)

Objednal som si doručenie do Bratislavy, no tovar mi bol doručený do Púchova a nakoniec mi tovar bol doručený domov kuriérom. Namiesto 105,1 € som zaplatil takmer 110 €, tzn. mohol som si tovar kúpiť inde a mal by som ho ihneď.

Bola som veľmi spokojná s celým procesom objednávky, doručenia a komunikácie zo strany obchodu, pričom sa mi podarilo získať skvelý produkt za najlepšiu cenu. Ďakujem!

• Dodržaný termín , mobil prišiel kvalitné zabalený , moje otázky na nákup boli zodpovedané ešte v ten deň , global verzia

Som veľmi nespokojný trvalo veľmi dlho, pretože dodávky

• kvalitný tovar
    • dobré ceny
    • možnosti doručenia
    • trochu malá informovanosť o stave objednávky (zaplatil som za tovar ktorý ešte nebol na sklade, no to, či im platba prišla som mohol len tipovať, musel som sa to dodatočne opýtať cez mail)

Informujú len o vytvorení objednávky a o jej odoslaní, to či je uhradená alebo že kedy približne bude tovar naskladnený, o tom žiaľ neinformujú. Skúsenosť s týmto obchodom mám ale pozitívnu a vrelo odporúčam