• Vyborny obchod z nizkymi cenami :)

Objednal som si doručenie do Bratislavy, no tovar mi bol doručený do Púchova a nakoniec mi tovar bol doručený domov kuriérom. Namiesto 105,1 € som zaplatil takmer 110 €, tzn. mohol som si tovar kúpiť inde a mal by som ho ihneď.

Bola som veľmi spokojná s celým procesom objednávky, doručenia a komunikácie zo strany obchodu, pričom sa mi podarilo získať skvelý produkt za najlepšiu cenu. Ďakujem!

• Dodržaný termín , mobil prišiel kvalitné zabalený , moje otázky na nákup boli zodpovedané ešte v ten deň , global verzia

Som veľmi nespokojný trvalo veľmi dlho, pretože dodávky

• kvalitný tovar
    • dobré ceny
    • možnosti doručenia
    • trochu malá informovanosť o stave objednávky (zaplatil som za tovar ktorý ešte nebol na sklade, no to, či im platba prišla som mohol len tipovať, musel som sa to dodatočne opýtať cez mail)

Informujú len o vytvorení objednávky a o jej odoslaní, to či je uhradená alebo že kedy približne bude tovar naskladnený, o tom žiaľ neinformujú. Skúsenosť s týmto obchodom mám ale pozitívnu a vrelo odporúčam

• Ceny
    • Xiaomi mobily v Global distribucii
    • Extremne rychle dorucenie

Na základe prvého nákupu je dosť ťažké hodnotiť obchod. Objednaný tovar bol dodaný podľa očakávania, takže som spokojný. Tovar bez chýb, nemusel som zatiaľ nič reklamovať, takže nemôžem hodnotiť jednanie obchodu v takomto prípade.

• Všetko ako má byť.
    • Neviem

Odporúčam

bezproblémový nákup, rýchle doručenie, tovar slúži - žiadne problémy

• Bleskové vybavenie dodávky A jej doručenie!
    • Ziadne

Veľmi dobrý, absolútne spoľahlivý. Dodaný mobil mi prisiel skôr ako som ocakaval. Jednoznačne doporucujem

• cena produktov a prehľadnosť stránky
    • doba dodania, ak nemajú tovar na sklade

ak človek nepotrebuje produkt okamžite a záleží mu na cene, jednoznačne oporúčam

• Dostupnosť za dobrú cenu

Odporúčam

Obchod odporúčam. Bleskové dodanie bez akýchkoľvek problémov.

• Cena telefónov
    • Dlhá dodacia doba

Tovar mi prišiel v poriadku, avšak bola dosť dlhá dodacia lehota. Pri produkte bolo napísané zajtra u Vás, to bola streda. Platbu prijali vo štvrtok ráno. Produkt prišiel až v pondelok.

• Da sa na Vas spolahnut
    • Vsetko v poriadku

Nemusia mat obavu

• Dobre ceny, rýchla doprava
    • Neviem

Oplatí sa tam pozrieť.

• cena, rychle dodanie
    • ziadne

Spolahlivy obchod, dodanie tovaru na druhy den na zasielkovnu, rychle reakcie aj na otazky.

• Dobre ceny za mobily
    • nedokaze promptne reagovat na poziadavky klienta

Tovar bol dopredu zaplateny a ked malo dojst k dodaniu do zasielkovne, ktora mala par dni pozastaveny vydaj, tak tovar vedeli inac riesit ako previest okamzite na inu zasielkovnu a nevedeli pockat na opatovny vydaj na pozadovanom mieste alebo len stornovat cely nakup a na peniaze musim stale cakat, stale nedorazili na moj ucet... platba vopred je dost riziko

• Dobrá komunikácia

Super