• Bola som spokojna

• Široký sortiment
    • Prehľadné stránky
    • Vyššie ceny

Celkom dobrý obchod.

pomerne rýchle dodanie, dobrá webová stranka

všetko ok

nerad citam tie jednoduche hodnotenia pri ktorych mam pocit,ze su ako naoko.objednal som si tvrdenne sklo na mobil. prislo a funguje do teraz.

- rýchlosť dodania

• Všetko ok až na to co pisem v minuse
    • Kupil som puzdro nillkin na xiaomi mi4 a po zatvoreni krytu mi stale spusta displej

• Bol som dobre informovaný o stave doručenia nákupu až po prevzatie.

• rýchle vybavenie
    • možnosť dodania cez zásielkovňu

• žiadna
    • Dlhá doba čakania na tovar

Všetko prebehlo v poriadku a som spokojný až na to že žiadnu Xiaomi Selfie tyč (originálna) čo uvádzate v dotazníku som si neobjednal. Miesto toho som mal ochrannú fóliu na telefón a púzdro(to je v poriadku uvedené). To ale nič nemení na fakte že som spokojný.

• rychle dodanie skvela cena
    • Pri reklamacii tovaru po troch mesiacoch (8 bielych stale svieticich pixelov na displaji) nie su schopny presne napisat co pri reklamacii zistili. Najskor mi napisali v reklamacnom protokole ze pocet vadnych ciernych pixely (reklamoval som biele) je v norme v druhej verzie tvrdia ze to su vlastne farebne subpixely (stale reklamujem biele ale asi zle vidim) a ich pocet je v norme. Presne kolko ich je akych uz mi neodpisali.

Rychle dodanie. Aj rychla reklamacia od odoslania trvala len 8 dni dokym sa vratil telefon spat. Bohuzial reklamacia neprebehla podla mojich predstav, stacilo napisat mi, nasli sme tolko a takej farby pixelov, subpixelov alebo co uz tam bolo a nie sa schovat za definiciu ze je to podla ISO normy v poriadku.

• Najvýhodnejšia cena, komunikácia so zákazníkom. Síce dlhšia dodacia lehota, ale doručenie v rámci vopred oznámenej dodacej lehoty.

• dostupnosť, cená, rýchlosť dodania
    • nemá

Som spokojný, lebo tovar mi bol doručený oveľa skôr ako zaručovali!

• dobre ceny
    • nedodrzny termin dodavky
    • mensi (aj ked dostacujuci) sortiment (lepsie sa vybera...:D )

napriek nedodrzaniu dodacej lehoty obchod vrelo odporucam. Tovar mi dosiel v poriatku kvalitny neposkodeny.

• Ok
    • 0