• Rýchle vybavenie objednávky, vyzdvihnutie v lekárni, prijateľná cena
  • Spokojnost odporucam dalej dakujem .

Čakám na dentálny balíček UNIONU objednaný 3.4., zatiaľ nič nedošlo okrem infornácie, že sa pripravuje.

• Som spokojna aj s personálom

• Rychle dodanie tovaru.Som úplne spokojná.

• mám ho “na ceste”

• Rýchle doručenie a ochota

Dodanie ok

Ja som spokojná

• spokojnosť so službami eshopu

Rýchle vybavenie a doručenie do predajne

Napríklad keď objednávam z Dr.max online..tak ak to majú v Lekárni hneď behom 10-15min. Mam objednávku pripravenú na vyzdvihnutie a u vás aj týždeň Škoda.
    Tak skôr preferujeme Dr.max online

• operatívnosť

rýchle dodanie

Objednávka bola na 1 typ lieku, ktorý bol na sklade a je na voľný predaj. Po informácií že sa obj. už pripravuje, som asi za cca ďalšie 2 hodiny došla do lekárne, či už náhodou nie je pripravená (viem že sa malo čakať na potvrdenie SMS, ale keď dlho nechodila išla som osobne). Na lekáreň ktorá v čase mojej návštevy bola prázdna a bez zákazníkov a otázke či sa nedá objednávka vydať mi bolo povedané že "Nie". Sklamal má takýto prístup. Lekáreň som ešte vyberala zvlášť s tým že sa nenachádza v žiadnom veľkom meste a tým pádom bude promptnejšie vybavenie.

Rýchle vybavenie objednávky

Všetko od sortimentu,po výber a vybavenie objednávky a jej prevzatie prebehlo úplne v poriadku k mojej spokojnosti. Ďakujem, odporúčam Benu lekáreň.

• Čakala som na info z lekárne že už je tovar k vyzdvihnutiu. Neprišlo žiadne info, produkt som zakúpila v inej lekárni. Doteraz sa mi to nestalo.

Spokojnosť

• Pani lekárnička nemala svoj deň.