• Spolu s objednávkou som mala v balíku aj vzorky iných produktov tejto značky vlasovej kozmetiky, čo je super, keďže mám aspoň inšpiráciu, čo objednať pri budúcom nákupe.
    • Doručenie tovaru trvá dlhšie

• Objednavka nedorucena, obchod nekomunikuje, jedine stastie ze som neplatila vopred

• Tovar mi po mesiaci nedorazil
    • Kontaktovala som predajcu, žiadna odpoved

Objednavku som vytvorila ale nemam ziadne potvrdenie ani mi do ndesneho dna nic neprislo. Poslala som 2x e-mial na: : [email protected] ale nikto mi neodpisal a objednavku nepotvrdil. Stale cakam na info. Na stranke nie je ziadny kontakt telefonicky resp. zakaznicky servis. Prosim ak mate na nich niaky contact, poskytnite mi ho, lebo nereaguju vobec. dakujem, Andrea
    09303 321144

zlá komunikácia
    nemajú tovar na sklade
    tovar pred dobou expirácie

Tovar nedorazil,obchod nereaguje na emaily

• Tovar zatial nedorazil, preslo 10 dni. Na spravy zatial neodpovedaju.

Som spokojná s tovarom , ktorý mi bol doručený, všetko prišlo v poriadku. Ďakujem.

• Výhodné ceny
    • Obchod neinformuje o stave objednávky, o zaslaní. Neviete kedy Vám príde tovar, náhodou som akurát došla domov, keď mi kuriér zavolal, že už je tu aj s tovarom. Došlo na piaty deň, tak asi takto počítajte.

Ináč tieto vlasové kozmetické produkty už poznám a sú naozaj dobré a kvalitné a za dobré ceny.

výrobky sú v dobrej cene, kvalitné a velke plus dávam za pribalené darčeky

Po odoslaní platby sa mi nedostalo spätnej väzby , tak som bola zneistená, ale po zavolaní na kontakt pani komunikovala milo , rýchlo reagovala a zisťovala stav objednávky. Taktiež je trochu dlhšia doba dodania, no mne to kompenzovali malým darčekom.

• Tovar objednaný 1.6. Dnes je 12.6. a o stave objednávky nemám žiadne informacie

Po potvrdení objednávky e-mailom som viac ako týždeň nedostala žiadne info o stave zásielky a do dnešného dňa mi ani nebola doručená. Písala som už aj e-mail ohľadom toho, ale zatiaľ na to nikto nereagoval.

štedrý obchod, veľa darčekov

• Rýchle odoslanie, info o stave vybavenia, ako vždy darček, kvalita vs cena

Nakupovala som tu už niekoľkokrát. Cena, kvalita produktov, komunikácia, ako vždy TOP

• Dodávka doručená spolu aj s pozornosťou firmy
    • Darčeky vo väčšom počte, ako sa vôbec dalo očakávať
    • Nadmierna spokojnosť s výrobkami Beaver prof.
    • Nezistený žiadny dôvod k nespokojnosti

Aktualizovat informacie o zasielke, od 20.12. mi nikto nenapisal kedy mi bude zasielka zaslana, neviem kde je, uz by sa patrilo aj dorucit.

Som maximalne spokojna s vyrobkom od tejto znacky, dlhodobo pouzivam...no vzdy mam problem s objednavkou. Prvykrat nefungoval e-shop (nikde nemali dovod), druhykrat mi zobrali platbu dvojnasobne, a po tretikrat mi objednavka nedosla vobec. Co je celkom sklamanie, ak na to clovek caka 10 dni a potom mu pride iba email, ako som spokojna so svojou objednavkou, a v reale som neobdrzala produkt.
    Je to skoda, lebo vyrobky su neskutocne, no ten e-shop a servis trosku zadrhava.

Velmi kvalitne vyrobky. Dostala som kopec vzoriek naviac.
    Avsak by som rada upozornila na vacsiu doslednost pri baleni, nakolko mi jeden kondicioner prisiel zlomeny obal a vyteceny.

Tovar mi bol doruceny v poriadku. Ako nevyhodu vidim neaktualnost stranky. Nemohla som vidiet stav objednavky (ci platba dorazila, ci bol tovar odoslany, kedy priblizne pride). Takisto kontaktna osoba uz vo firme nepracuje, avsak bola ochotna a mila a snazila sa mi podat vsetky informacie o objednavke.