• Dakujem za krasne saty

Velka spokojnost!

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Skvelé !!!!!!!!!!

100%Spokonosť

• Super tovar rýchle dodanie

-super tovar
    -rýchle dodanie

• Dobry den akurat mi prisli saticky vsetko sedi ako ma dakujem za rychle vybavenie :) pekny den

Pekna a prehladna stranka som velmi spokojna :)

• Som veľmi spokojná. Objednala som si šaty, sú vynikajúce, aj cenovo veľmi výhodné. Ďakujem

...

• balik prišiel všetko super, aj okuliare sa páčili, dobre ste vybrali :) dakujeme krásne!
    • dobrý prístup k zákaznikovi, super komunikácia

dobrý prístup k zákaznikovi, super komunikácia
    rýchle dodanie

• rychla a ustretova komunikacia
    • vybavenie aj nestandardnej poziadavky

Skvele vybavenie objednavky. Prisla v poriadku, peniaze za saty, ktore som zrusila mi prisli na ucet, vsetko prebehlo uplne super. Dakujem za ustretovy pristup a jasnu komunikaciu, urcite odporucam!

• Skvele.
    • Vubec nic

Skvele.
    Komunikace vyborna, doruceni rychle, velikost a material odpovidaji.
    Krasne zpracovani.
    Nejvyssi spokojenost :-D

• Rychle dodanie, informovanost, fajn cena
    • Minimalne odchylky od fotky-myslim ze aj svetlo atd.nevystihuje vzdy presne 100%farbu

Objednala som si viackrat saty a spokojnost...

Dobry den věci mě přišli vpořadku,šaty jsou nádherné a sedí perfektně!jsem moc spokojena určitě si zase něco na vašich strankach objednam máte krasné oblečeni ještě jednou děkuji pěkny den

• Dakujem za vase rychle dodanie ..pristup a ochotu...ste uzastny...satocky su krasne..velmi dakujem..

Ste uzastny...dakujem..

• Rýchla služba, milí zákazníci, pestrý vyber oblečenia, priateľná cena.

Prišli mi domov krásne šaty, ktoré mi sadli ako ušité, materiál výborný, príijemný na telo..
    Tovar prišiel na požadovanú adresu veľmi skoro, čo ma veľmi potešilo! O to viac, sa teším na daľšie objednávky z beangel.
    Som maximálne spokojná. Odporúčám každému.

ĎAKUJEM KRÁSNE

• Rýchle doručenie do jedného dňa
    • Výborné ceny
    • Komunikácia so zákazníkom

Všetko najlepšie BeAngel

• Rychle dodanie, dobra kvalita a celkova spokojnost. Odporucam

Odporucam

• Obchod prebehol na moje prekvapenie hladko a rýchlo. Bez problémov zmena adresy doručenia s kurierom

Odporucam

• - veľmi prehľadná webová stránka (možno by som odporučila rozdeliť šaty do sekcii dlhé a krátke ale inak všetko super)
    • - tovar prišiel asi aj rýchlejšie ako som očakávala, síce som zrovna nebola doma, ale v stredu v noci som objednávala, v piatok už som mala žltý lístoček od pošty v schránke
    • - tovar je presne ako na obrázku
    • - kvalitný materiál

Kúpila som si dvoje šaty, obe na stužkovú, jedny dlhé na moju a krátke na priateľovu, veľmi sa mi pozdávali ceny takisto som čítala aj samé dobré recenzie, až na pár malých detailov, ale to je pochopiteľné. Určite obchod odporúčam, pretože pomer kvalita a cena sú s niektorými neporovnateľné.
    Za mňa určite áno. Objednám určite znova.

• Super obchod, rýchla komunikácia aj dodanie nemam vyhrady

Všetko prišlo podľa zadania.

• Drahej sa pacilo, zachranili ma :P

Rychle dodanie!

• Paráda nemám výhrady

Obchod prebehol rýchlo A bez problémov :)