• rozmanitý sortiment
    • ceny
    • prehľadnosť

• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru

• nevyhovuje mi platba v hotovosti kuriérovi

• Rýchle dodanie inde nedostatkového tovaru.
    • Ziadna

• Super prístup, poradenstvo

• Všetko ok
    • Nie je nevýhoda

• Super pani Šikulová. Poradila, veľmi ochotná a hlavne odborne na vysokej úrovni.

bezproblémové

• rýchle vybavenie objednávky

Dobre

Skvelá komunikácia a ochota poradiť od p.Šikulovej

Bez problémov.

rýchlosť, bezproblémové

S casti spokojná a s času nie..objednávka v hodnote 1600€ bola vybavená okamžite,do dvoch dní na adrese ..spokojnosť ..ale zabudli sme na nieco a doobjednali sme ešte za 51€ a tu nastal problém..chceli sme osobný odber keďže sme to súrne potrebovali..od rána som im vyvolávala po objednaní tovaru..podotikam jedna fľaša zálievky..takže od rána im človek vyvoláva,kedy to bude keďže pani po telefóne povedala určite to bude do obeda vybavené..nebolo.volala som druhý krát že ona ide zrovna na obed a potom mi zavolá..jedna hodina nič. Volám naspäť.a odpoved viete je pondelok a je toho veľa..a??? Zrazu keď sa jedná o 50€ položku? Tak som sa rozhodla cestovať 54km aby som zistila kde je chyba..keďže som produkt naozaj súrne potrebovala..a po dorazeni do predajne zistím že dve pani sedia za okienkom,jedna číta ,druhá neviem a pýtam sa na stav svojej objednávky a že ešte stále nie je..podotýkam sklad majú za chrbtom..tak sa zrazu postavila po celom dni obvolavania a prosenia a behom 5 minút som mala produkt v ruke..aké ťažké to bolo celý deň vybaviť že? Takže za mňa ak chcete investovať vyššiu sumu áno ..ochota, spoľahlivosť,rýchle jednanie,dodanie ...ale ak idete hľadať maličkosť ...nezaujíma ich to..
    Takže nech si zhodnotí každý ci áno alebo nie..ja dúfam že už nebudem musieť ..

Reakcia obchodu bazenoveprislusenstvo.sk

Sme veľmi sklamaní Vašim hodnotením a nepovažujeme ho za objektívne a to z niekoľkých dôvodov...
    - Sme hlavne eshop s doručovaním na adresu klienta a možnosť osobného odberu je dodatkovým spôsobom prevzatia tovaru
    - V prípade osobného odberu je objednávka vybavovaná štandardným spôsobom a nemôže byť uprednostňovaná pred ostatnými klientami
    - O pripravenosti objednávky k osobnému odberu je klient informovaný sms alebo mailom
    - V týchto dňoch a hlavne po víkende je objednávok veľmi veľa a nie je možné zmeniť vnútorný systém zaraďovania objednávok do poradia.
    - Práca v eshope je hlavne práca za počítačom a na čítanie nesúvisiace s prácou naozaj nemáme čas.
    Verte, že naši zamestnanci si nezaslúžia takéto hodnotenie vzhľadom na veľmi vysokú vyťaženosť v týchto dňoch plnej sezóny. Sme vždy pripravení byť ku klientom ústretoví, ale máme tiež svoje interné pravidlá a to bez ohľadu na výšku zákazky. Aj „malá“ zákazka má rovnaké právo na vybavenie ako „veľká“. Naši zamestnanci majú vo všeobecnosti dobré hodnotenia za prístup a ochotu pomôcť.
    Vedenie spoločnosti.....

• Tovar mi bol rychlo dodany
    • Na stranke by mohli mat lepsie nafotene produktu/viac fotiek

• Vinikajuca komunikacia s pani Šikulovou, vecna a odborna

• pruznost, ochota, ustretovost

nič pre nich nie je nemožné

• Profesionalny pristup, pomohli mi vyriešit moj problem

Doporucujem

Všetko ok. Za mňa super obchod

• Všetko tip top rychle dodanie

Super