• dobrý výber produktov
    • rýchle vybavenie
    • neviem

doporučil by som

• Je to obchod, v ktorom je prehľadný tovar, rýchlo vybavia objednávky a aj tovar rýchlo dodajú. Cena je podľa mňa výborná v porovnaní s inými podobnými obchodmi, ktoré ponúkajú neporovnateľne drahšie produkty.
    • nevidím slabiny

Tovar bol dodaný rýchlo aj napriek predvianočnému zhonu. Som veľmi spokojná s dodávkou a produktami. Objednala som už viaceré produkty a som veľmi spokojná čo svedčí o vysokej kvalite. Posledné to bolo K2.Inšpirovala som sa článkom na stránke Baylel a hlavne vedecký výskum a jeho zistenia. Boleli mi kosti, kĺby a tak som začala brať K2aj s vitamínom D. Už pri prvej dávke bolesti prestali. Produkt som odporučila aj kamarátke, ktorá tiež pocítila účinky zlepšenia. Z týchto dôvodov som objednával ďalšiu dávku a odporučujem každému, ktorý má takého problémy, aby produkt začal užívať.

• Dobré ceny,
    • kvalitný tovar.
    • Mohol by mať viac druhov bio produktov.

Za výborné ceny, som dostala tovar, ktorý iné podobné obchody ponúkajú neporovnateľne drahšie. Boli dodržané všetky obchodné podmienky, tovar prišiel prakticky z opačného konca republiky rýchlo aj napriek predvianočnému zhonu a vyťaženosti pošty.
    Som spokojná s nákupom.

Dorucene bez problemov, tovar neposkodeny, novy. Obchod odporucam...

• sortiment
    • spätná kontrola dodávky

snaha

• Neviem momentalne zhodnotit po prvom obchode. Snad neskor.
    • Zhodnotim po niekolkzch nakupoch.

Kupil som tu produkt, ktory som potreboval.

• -rýchlosť vybavenia objednávky
    • -rýchlosť dodania tovaru
    • -možnosť dopravy slovenskou poštou
    • -žiadne

-je to obchod,v ktorom je prehľadný tovar,majú rýchle vybavenie objednávky,ako aj rýchle dodanie tovaru
    -navyše gurmar čaj som dlho po Košiciach zháňala a nezohnala,takže som rada,že som tento eshop objavila.

• dostupnosť tovaru, doprava domov

Dostupný tovar
    doprava do domu
    odporúčam

• Objednávať sa dá z pohodlia domova.
    • Tovar bol dodaný na 3 deň po objednaní.

Tovar bol vo výhodnej cene.
    Tovar bol dodaný do 3 dní po objednaní.
    Obchod som už odporučila svojim známym.