• Jediný na trhu mali tovar, ktorý som potreboval.

• Rýchlosť

• seriozny slusny obchod
    • nemam co vytkntut, nemam ani prehnane ocakavania

Odporucam

• rychlosť dodania

vybral som objednal som vyzdvihol som

Na tento eShop som narazil pri hľadaní riešenia s napájaním z batérie. Boli veľmi ochotný a aj reakcia na moju otázku bola veľmi rýchla. Sú ochotný poradit a aj odborne zdatný. Nemali záujem ma odbiť že nemáme alebo nevieme. Hľadali a aj sme následne našli vhodne riešenie v pomere ceny a výkonu. Odporúčam tento obchod.

• Nie veľmi drahé

Doručenie 3 dni

Dobra, ustretova komunikacia. Aj poradia.

• tovar na sklade, predavaju znacku Banner, vezmu staru bateriu gratis (firmy to skor vykupuju, takze preco by nebrali aj gratis)
    • zvlastna komunikacia v style "my vieme vzdy viac", na predajni vyrazne vyssie ceny ako v eshope. uz sa mi par krat stalo ze v eshope je tovar na sklade a na predajni nie je.

tovar ktory je (naozaj) na sklade je fajn lebo ked vam odide baterka na aute, neradi cakate.
    predajna na poschodi ma rovnake ceny ako tato. asi byvaly spolocnik. takze ked nezozeniete v predajni, treba ist na poschodie do konkurencnej. alebo opacne ;)

spokojnost .. baterka skladom, vymenena okamzite, vdaka

• super komunikacia a pristup, dobry vyber,poradenske sluzby rychla reakcia, dobra cena
    • nic

vsetko ok

• Najnižšia cena, Spoľahlivosť, Vysoko kvalifikovaný personál, Krátky čas dodania tovaru, Ústretovosť,

Takýchto obchodov je už na slovensku málo.