• dôsledná komunikácia, následné dodanie tovaru, kvalitný tovar, nepoškodený, výborná cena

Zatial s nakupom cez bambino.sk nebol ziaden problem,ale teraz s objednavkou zo 18.6.2019 mam problem,ze 1 zo 4 zakupenych produktov nie je na sklade.a tym padom mi to blokuje celu objednavku,skoro uz mesiac cakam a samozrejme objednavka uz bola zaplatena

Vybavenie bolo rýchle, tovar prišiel v poriaku.

• Čo sa týka objednávky všetko ok, ale samotné dodanie cez DHL otras, otras otras.balik mi mal byť doručený na adresu a kuriér volal, nestihla som zodvihnúť spätné som sa dovolala,bol sprostý,drzi,s tým že mi balík nedoruci.bude to riešené cez ich firmu, nakoľko v dnešnej dobe odvodnenie že to nevie nájsť je úbohé,a pritom ani na adrese nebol,tak som si musela balík ísť vyzdvihnúť nakoniec osobné keďže bol neskutočne ústretový a tato práca ho neskutočné baví....

• dobré ceny a akcie

• Nepresné info o stave objednávky
    • Nedalo sa zistiť, v akom štádiu je moja objednávka a či je možné ju do 2 dní doručiť na odberné miesto.

Nepresné informácie o stave objednávky.
    Telefonovala som do kontaktného centra, lebo som potrebovala mať darčeky do sobotnej oslavy. V stredu ráno prišlo iba potvrdenie o tom, že im moja sobotná úhrada prevodom prišla. Tak som tam telefonovala, aby som si overila, či sú schopní mi dodať objednaný tovar do piatku. Pani na linke mi povedala, že je nutné čakať, nevie to zistiť. Požiadala som ju, či by ma mohla prepojiť na nejakého kolegu, ktorý má na starosti objednávky. Odpoveď: Musím čakať. Napadlo mi, že ma nemusí prepojiť, ale dať kontakt na nejakú osobu, ktorá má na starosti objednávky. Odpoveď: Treba čakať... A tak... Avšak: Asi o 3 hodiny mi prišiel e-mail, že tovar si môžem prísť vyzdvihnúť. Ta daa! :)
    Riešenie: aby to nebola len kritika, stačilo by mi, keby mi pani povedala, že môže sa na to pozrieť, teraz v systéme nevidí, čo sa deje, ale do dvoch hodín sa mi ozve. Dajme tomu, že by to bola pre ňu práca na 5 minút. Bola by som veľmi spokojným zákazníkom, lebo sa o mňa zaujímajú.

• Bezproblémové vrátenie tovaru...
    • Rýchle dodanie...
    • Super komunikácia...

• Tovar mi nebol zatial doruceny,aj ked je uz zaplateny,volala som,ze co je s tovarom,no stale mi nebol doruceny

• rychle doručenie

Som veľmi spokojná, rýchle dodanie..

• Rychle dodani

• skvele ceny
    • rychlost dodania

• Mam len dobre skusenosti s tymto obchodom rada tu nakupujem

• tovar je skladom
    • rýchlosť dodania
    • rozmanitosť sortimentu

• Nákup z pohodlia dom

• Pisete ze hlbka bazéna je 40 cm, aj telefonicky dávate také zlé informácie, pritom hlbka je len 20cm /2x 20 cm co vy nepisete/. Preto som objednala, lebo som potrebovala bazénik s hlbkou 30-40cm. Som velmi sklamaná.

Obchod pozitívne hodnotím.

• S tovarom som spokojná, potešilo rýchle doručenie

• Dobrá cena
    • Kvalita

Tovar mi bol doručený za pár dní. Som veľmi spokojná. Nemám čo vytknúť,môžem len odporučiť