• Som veľmi spokojná s týmto produktom.

• rychle dorucenie

Spokojnost s dodanym tovarom a rychlym procesom dorucenia

So stránkou som spokojná, tovar splnil očakávania, dodanie bezproblémové.

• Obchod nereaguje

Mám objednávku již 10 dní. Informace k převodu peněz nepřišly, komunikace obchodu je nulová.

• Veľmi rýchle dodanie, tovar pekný, nepoškodený

• Rychlost dodání
    • Komunikace v rámci odstoupení

Stolička dorazila od objednání rychle. Samotné provedení produktu bylo zklamáním, některé z dřevených částí popraskané, šrouby na uchycení opěrky krátké, takže nešlo uvést stoličku do 100% stavu sestavení.

Vše hlášeno prodejci společně s fotografiemi a dotazem na odstoupení, zda je potřeba vyplnit formulář apod. S odpovědí, že stačí poslat na danou adresu a e-mailem poslat číslo účtu, jsme prodejci vrátili na adresu.

Zásilka byla doručena prodejci 5.8.2021 a následně jsme doposlali číslo účtu pro vrácení peněz. Ani přes 2 urgence vrácení peněz (31.8.2021 a 6.9.2021) jsme neobdrželi žádnou odpověď, jak to vypadá s odstoupení, které bylo hlášeno a zasláno v termínu na odstoupení prodejci, ale prodejce jej v termínu nevyřešil.

Dobrý deň, obchod hodnotím veľmi pozitívne. Objednávka mi bola rýchle doručená. Komunikácia prebehla v poriadku. O každej zmene objednávky som bola informovaná.

• Rýchle dodanie objednávky
    • Žiadna

• vyborne ceny
    • rychle odoslanie, tovar som mal na druhy den

Vsetko prebehlo vyborne, tovar bol dobre zabaleny a rychle odoslany. Urcite nakupim znovu

• Super komunikácia s obchodom, možnosť doplniť objednávku, po jej spracovaní rýchle doručenie.
    • Po zadaní objednávky je potrebný čas, kým kontrolujú dostupnosť objednaného tovaru.

Veľká ochota pomôcť, móžem len odporúčať.

Vsetko prebehlo v poriadku, sme spokojni

• Velmi ustretovy personal radi pomozu a vysvetlia vrelo odporucam
    • pristup k zakaznikovy je super

Vrelo odporucam
    Velke podakovanie patri (slecne) Radke

• Dobra komunikacia, odsavacka bola zabalena este v ochrannej krabici aby sa neposkodila prepravou a najnizsia cena :-)

Ziadne

• Veľmi dobrá komunikácia

Nakupujem tu opakovane,pretože som veľmi spokojná s vybavením mojich objednávok, tovar majú kvalitný, rýchle dodanie. V prípade, že je nejaký problém s produktom, tak ma ihneď kontaktujú, a hľadáme spôsob, aby som bola spokojná. Obchod môžem len odporúčať.

Zatiaľ mi nič neprišlo a už mám hodnotiť. Vtipné.

Reakcia obchodu Bambilon

jelikož jste si při zadávání objednávky sám vybral platbu převodem, zasílali jsme Vám ihned po přijetí Vaší objednávky zálohovou fakturu. Jelikož nebyla do dnešního dne uhrazena, zboží jsme opravdu neodesílali, proto Vám také nic nepřišlo. To není vtipné, ale logické. Stále tedy čekáme na platbu a pokud dorazí, můžeme ihned odeslat, zboží je pro Vás odloženo.
    Co se týče tohoto hodnocení, neodesíláme jej my jako prodejci, ale je odesíláno společností Heureka.
    Přeji krásný den, Radka, bambilon.sk

Tovar prisiel v poriadku. Sme spokojni s nakupom.

• Volal som im ze potrebujem tovar rychlejsie. Tak mi ihned zmenili sposob platby na dobierku. Zarovem pani zistila ze jednu objednavku uz mame a priradi tuto k tej povodnej aby sme neplatili 2x postu. Uzasny pristup ktory sa casto nevidi.
    • velmi prijemny pristup

Odporucsm vsetkym. Tovar prisiel na 2.den