• cena a kvalita
    • doba dodania

• rychly, vsetko prebehlo fajn

dobrá cena, rychle dorucenie, vsetko OK

• neuznana reklamacia vyrobnej chyby tovaru

Dobrý deň ,
    Ďakujeme Vám za hodnotenie. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Avšak ako sme Vás už informovali, nie je možné reklamovať poškodenie tovaru po viac ako mesiaci od doručenia. V obchodných podmienkach a aj e-mailoch, ktoré Vám boli automaticky zaslané ste boli informovaný, že je potrebné skontrolovať si tovar pri preberaní zásielky. Poškodenie tovaru je možné reklamovať najneskôr do 48 hodín od doručenia.

S pozdravom tím Baliashop.sk

• Hlavná výhoda bola výrazne nižšia cena ako v ostatných obchodoch.
    • Trochu dlhšia dodacia doba, tovar prišiel na 10 deň po objednávke.

Kupoval som chladničku, aj bo doplnení relatívne drahej dopravy bola stále cca 12% lacnejšia ako v ostatných e-shopoch. Nakupoval by som kľudne znova.

Dobrý deň Stano,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Verím, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

S pozdravom tím Baliashop

• osobny pristup v komunikacii_tel.

Dobrý deň ,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív, ktoré ste uviedli. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

S pozdravom tím Baliashop.sk

Veľmi som bol spokojný,rýchle dodanie,super komunikácia.

Dobrý deň, JJ,

snažíme sa, aby mali naši zákazníci vždy na výber a vedeli si vybrať z nášho sortimentu. Teší ma, že ste zvolili práve náš obchod a prejavili nám tak dôveru. Snažíme sa, aby boli naši zákazníci spokojní so službami aj s nákupom :) Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

S pozdravom tím Baliashop.sk

• Kurier neakceptuje platbu kartou, co je dost nepohodlne pri nakupe bielej techniky

Nespravny HTTPS certifikat znie trochu pofiderne, ale objednavka sa da vyplnit aj bez registracie s platbou u kuriera

Reakcia obchodu baliashop.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie :)

S pozdravom tím Baliashop.sk

• Orientovanie sa v eshope je príjemné.
    • Popis produktov graficky upraviť lebo robí to dojem ctrl +c a ctrl +v ale ako v pohode.

Ak máte € na viac urobte si radosť :D peniaze nie sú všetko ale je celkom fajn nejaké mať hehe

Dobrý deň Jakub,

ďakujeme za odporúčanie a príjemné hodnotenie :). Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

• dobrá komunikácia

Doporucujem

Dobrý deň Majo,

• Cenovy vyborne
    • Nemam

Obchod odporucam. Prehladny, vyborna komunikacia, rychle dodanie

Dobrý deň Saska,