Najprv som si objednala dva obrúsky na desiatu a sú voňavúčke je ako keby som si pri voňala ku včelie mu plastu a spĺňajú účel chlebík mäkučký o pár dní bola objednávka na vrecká na zeleninu už sa teším

Reakcia obchodu BajaBee

Veľmi pekne ďakujeme za spätnú väzbu :). Teší nás, že sa Vám naše produkty na toľko páčia, že sa Vaša zbierka rozrastie o ďalšie produkty.
    Prajem krásny deň, Niki z BajaBee

• Rýchle vybavenie objednávky tovaru aj doručenie, ďakujem.

Výhodu

Reakcia obchodu BajaBee

Ďakujeme za spätnú väzbu. Objednávky sa snažíme expedovať ešte v deň objednania, lebo vieme ako sa naši zákazníci tešia, keď im príde tovar :). Pekný deň, Niki z BajaBee

S nákupom voskových obrúskov som spokojná. Sú kvalitné, potraviny dlho vydržia čerstvé. Tovar mi bol doručený celkom rýchlo.

Reakcia obchodu BajaBee

Extremne rychle dodanie, vyborna kvalita a krasny popis, ako s obruskami balit, ako sa o nich starat

Reakcia obchodu BajaBee

Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie. Sme radi, že sa Vám naše produkty páčia :). Objednávky sa snažíme expedovať ešte v deň objednania, lebo vieme ako sa naši zákazníci tešia, keď im príde tovar :). Pekný deň, Niki z BajaBee

• pohodlné nakupovanie,dostatok informácií

Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie :). Pekný deň , Niki z BajaBee

Veľmi rýchle dodanie tovaru, okamžitá komunikácia a výborná informačná stratégia obchodu.

Reakcia obchodu BajaBee

Ďakujeme krásne za odporúčanie. Makáme ako včielky, aby boli zásielky doručené do 48 hodín. :) Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Pekný deň, Niki z BajaBee

Rýchle dodanie, ekologické balenie, pekné a kvalitné výrobky

Reakcia obchodu BajaBee

Ďakujeme krásne za odporúčanie. Makáme ako včielky, aby boli zásielky doručené do 48 hodín. :) Pekný deň, Niki z BajaBee

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, prehľadná stránka

Reakcia obchodu BajaBee

• Kvalitné výrobky, opakovane kupujem pre rodinu i priateľky.

Reakcia obchodu BajaBee

Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie. Sme radi, že sa Vám naše produkty páčia :). Pekný deň , Niki z BajaBee

• Video ma presvedčilo o kúpe tovaru

Mne by sa páčili voskové obrúsky bez potlače, bez vzorov, čisté.
    Jemné farby.

Dobrý deň, Jarmila,

ďakujeme za spätnú väzbu a podnet. Dali sme si záležať na produktoch, aby boli dokonalé v každom ohľade. :)

Niki z BajaBee

Kvalitný výrobok, rýchle zaslanie a možnosť platby na dobierku.

spoľahlivosť, rýchlosť

• Veľmi príjemné nakupovanie

Trochu som mala problém s platbou, podarilo sa mi to zaplatiť až na tretíkrát...

Dobrý deň, Gabika,
    Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie :). Mrzí nás táto vzniknutá situácia. Tieto podnety a spätná väzba nám pomáha sa zlepšovať.

Rýchle dodanie

Bezproblémové objednanie

• Ďakujem,rýchle dodanie.

• Za mna osobný odber

• Rychle dorucenie

Dakujem za tento nakup. Prajem vsetko dobre

Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie :).
    Prajeme krásny deň a všetko dobré ,

• Nová éra skladovania potravín

Niki

Kvalitne produkty ,príjemná komunikácia ,rychle doručenie .