Objednala som podbradníčky pre bábätko, a všetko prišlo v poriadku a k spokojnosti

Reakcia obchodu Babyplace

veľmi Vám ďakujeme za pekné hodnotenie. Sme radi, že ste bola s našim obchodom spokojena.

• Super komunikácia
    • Zadarmo poštovné na SR
    • Široký výber produktov
    • Pri nenaskladnených datúm doskladnenia
    • Tovar nám prišiel v poriadku, už je aj zložená trojkolka naozaj super
    • Pri objednávke som zvolila platbu za tovar dobierkou, ale následne mi prišiel mail s údajmi na zaplatenie kartou cez bankový prevod (dobierkou mi to prišlo rýchlejšie), ale nakoniec platba naskočila o pár dní. Tovar len o jeden deň neskôr prišiel, ako po zaplatení hotovosti.

Super milá komunikácia odporúčame

Reakcia obchodu Babyplace

veľmi Vám ďakujeme za pekné hodnotenie. Sme radi, že ste bola s našim obchodom spokojena a dúfame, že nabudúce už problémy s paltbou nebudú.

Veľmi spokojná

• Ceny

+421 948 667 774

• Dostala som chybný kus, musela som reklamovať autosedacku a čakala som 30 dni!
    • neponúkli mi možnosť zapožičania náhradnej autosedacky!
    • Vyreklamovana sedačka mi prišla otrasne zabalená, hodená vo veľkej krabici zaspypana použitými plášťami, pričom ja som vajíčko posielala v originál krabici s ochrannými obalmi!
    • Neodporúčam!

Reakcia obchodu Babyplace

Vážená pani, Vašu kritiku chápeme v celom rozsahu. Naša spoločnosť má iba na zapožičanie jednu autosedačku, ktorú sme práve v tom čase mali zapožičanú. V obaloch ako ste popísali, bohužiaľ Vašej orginálnej krabici nám nezaslali. My sme nekontrolovali obsah výplne krabice a len sme vykonali prelepenie kontaktných údajov na doručenie. Považujeme to za našu chybu a poučenie, že musíme skontrolovať aj obsah krabíc aby nedošlo k podobnej chybe. Za to, že s nami nemáte dobrú skúsenosť Vám ponúkame pre prípadný ďalší nákup 10% zľavu ako ospravedlnenie.

+421 948 667 774

Tovar nám prišiel doskriabany, síce sa mi nejaká pani cez email ospravedlnila ale pri novom a drahom tovare to teda nestačí, mohol obchod trošku inak zareagovať

Reakcia obchodu Babyplace

Vážená pani, podľa oznámenia nášho zamestnanca s ktorým ste hovorili ste nás informovali, že nám chcete iba oznámiť, že tovar Vám došlo s malým škrabancom. Za toto sa Vám náš zamestnanec ospravedlnil a mal pocit, že sa jedná o vybavenú záležitosť. Na základe informácii o rozsahu poškodenia doručeného tovaru by sme Vám len pre vysvetlenie chceli oznámiť, že k podobným závadám dochádza veľmi často. Jedná sa o tovar, ktorý je povrchovo upravený farbami, ktoré sú centrifikované pre použitie pre malé deti. Tieto farby sú síce bezpečné, ale odolnosť voči oteru pri manipulácii je podstatne menšia ako u farieb ktoré je možné používať pre väčšie deti. Výrobcovia a ani my ako predajcovia nemáme možnosť ovplyvniť manipuláciu pri distribúcii výrobku až k zákazníkovi. Preto sa stáva, že dochádza k týmto závadám. Preto sme brali na vedomie Vašu informáciu o škrabancoch a nepredpokladali sme, že ste očakávali ešte inú formu riešenia. Za toto sa ospravedlňujeme.

• Tovar prišiel rýchlo

• Rýchlosť doručenia, kvalitný tovar, široký výber

Som spokojna. V pondelok som objednala a v stredu som uz kocik mala doma.

• Rýchle dorucenie
    • Skvelá komunikácia
    • Tovar bol v poriadku

Odporúčam obchod Babyplace, tovar mi bol doručený do 3 dni od objednania, komunikácia s obchodom výborná. 5/5

• Naozaj rychle dodanie
    • Milá a ustretova komunicia
    • Vsetko na 1*

• Rychlost dodania

• Rychle dodanie

• najlepsi detsky obchod :) vyhodne ceny a rychle dorucenie

Rýchly bezproblémový nákup.

+421 948 667 774

Som spokojná s tovarom,nemám žiadne výhrady v poriadku mi bol doručený.Dakujem

Reakcia obchodu Babyplace

veľmi Vám ďakujeme za pekné hodnotenie. Sme radi, že ste bol s našim obchodom spokojen.

+421 948 667 774

• Vyslovene som telefonicky ziadala, ze mam zaujem iba o nove, neotvorene balenie, bolo mi odkomunikovane, ze mi take posielaju. Prislo vsak balenie evidentne uz dorucovane a vratene minimalne jednym zakaznikom.

Reakcia obchodu Babyplace

pri telefonickom rozhovore ste žiadali, aby tovar nebol vystavený na predajni a chcela ste, aby bol zabelený v originále krabíc. Priala ste si, aby tovar bol na druhý deň u Vás.
    Krabica bola bohužiaľ prelepená z dôvodu, že sa v balíčku mohla nachádzať faktúra od dodávateľa a zároveň sa do krabice vkladajú spínacie sponky a návod k nim. Tovar sme museli prelepiť našou firemnou páskou.

Tovar ste na druhý deň mali už doma.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie.

+421 948 667 774

• Rýchle doručenie. Kvalitná autosedačka. Spokojnosť 100%.

+421 948 667 774

• Tovar za lepšiu cenu ako v inom obchode
    • Tovar bol jemne poskriabany

• Rýchlosť dodania tovaru