• Perfektne jednanie

Bol som veľmi spokojný.

Tovar mi nebol dodany aj naptiek tomu ze sa uvadza ze je na sklade.zial zo strany predajcu ani ziadna odpoved v akom stave je tovar.

rychlost a ustretovost

Na e-Shop som natrafila náhodne, hľadala som konkrétny výrobok, no na stránkách je ozaj krásny výber. A keď som si objednávala produkt, ktorý nebol na sklade, počítala som s tým, že budem čakať minimálne týždeň. Ale nestalo sa! V piatok objednané a v utorok ráno u mňa

• Jediny mali dlžku matracu aku som potrebovala

Dlha dodacia doba.Slubene bolo do 2-4 dni maximum.

• Dodacie lehoty. Tovar som objednala 14.1. a az 30.1. bude pripraveny a odoslany. Takze cakat na tovar vyse dvoch tyzdnov, tak to nie

Ak sa neponahlate a mate cas aj mesiac na dodanie tovaru, tak ano. Ja tam uz nikdy viac nenakupim.

• Poskytnuty telefonny kontakt bol hlavne funkcny!!!Pracuju aj medzi sviatkami a velmi ochotna pani na telefone... :)Informuju o stave objednavky hned po potvrdeni...a zaroven informuju o dostupnosti tovaru a moznej nahrade za iný ak nahodou ho nemaju skladom.

Vrelo odporucam, spolahlivý e-shop...

• -chybajuce recenzie na vyrobky
    • - pri niektorych tovaroch podrobnejsie produkt popisat

• Vsestrannost tovaru
    • Nema

Sme spikojny aj s tovarom aj s bezproblemovym a rychlim dorucenim bez komplikacii

Odporúčam

• prehladna webova stranka
    • skvele ceny
    • komunikacia so zakaznikom - po objednani tovaru som priebezne dostavala informacie o prijatej uhrade, o naskladneni, o pripraveni, o dodani...

urcite odporucam a ked budem potrebovat, nakupim znova

• priaznivé ceny, dobrá kvalita
    • zatiaľ som nenašla

pekný výber, priaznivé ceny, rýchle dodanie.

• Informácie o hojdačke v popise na stránke a v priloženom popise v balíku sa NEZHODUJÚ. Stránka hojdačku odporúča od 6 mesiacov /v popise je uvedené od 2 rokov/, váha dieťaťa na stránke sa uvádza do 25 kg, v popise do 20 kg! Hojdačka mala aj drobnú vadu- chybné upevnenie zapínacieho gombík /asi sa čoskoro rozpadne/, no pre to nemám chuť baliť a zasielať späť veľký balík a mať ďalšie náklady. Ale ináč dobre.

• široky sortiment
    • prehľadnosť stránky

• Osobny odber

Som spokojná

• Ok
    • Ok

Ok

• Široký výber hračiek

Vrelo ho budem odporúčať každému kto bude chcieť nejaké hračky kupovať, pretože na moje veľké prekavepenie moja objednávka bola rýchlo doručená, čo som si myslela, že to bude dlhšie trvať.

V obchode má oslovila ponuka tovarov. Skúsenosti s obchodom mám veľmi dobre nemôžem sa sťažovať som maximálne spokojná. Áno odporučila by som tento internetový obchod mojím známym. Maximálna spokojnosť s produktmi a aj s výborom na internete k produktu je všetko popísané jak má.

• Spolahlivost
    • Neviem o ziadnych