• originalny vyber, kvalitny tovar

• trpezlivosť a ochota poradiť
    • žiadna

Kedže som sa už pár mesiacov snažila kúpiť plavky a zakaždým som ich musela vrátiť pre nesprávne zvolenú velkosť, bola som veľmi milo prekvapená ochotou a trpezlivosťou odpovedať na moje nekonečné otázky ohľadom správnej veľkosti. Vďaka čomu sa mi to konečne podarilo..

• Vyborna komunikacia, rychle dodanie

• Rychlost, kvalita vyrobku,

Obchod rychlo reaguje na poziadavky zakaznika a tovar je vo vysokej kvalite ( vyborny material)

• Prehľadná stránka a rýchle dodanie.

Odporúčam

• Výborná komunikácia, poradenstvo, možnosť bezproblémového vrátenie tovaru ak nesadne, zatial všetok tovar bol vo výbornej kvalite

Vrelo odporúčam - osobný prístup, veľmi dobrá kvalita

• Rýchlosť dodávky, perfektná komunikácia s predávajúcou, ochotná cez telefón aj mail. Keďže som si vôbec nebola istá, akú veľkosť si vybrať, ochotne mi poradila a odporučila.

Rýchlosť dodávky, perfektná komunikácia s predávajúcou, ochotná cez telefón aj mail. Keďže som si vôbec nebola istá, akú veľkosť si vybrať, ochotne mi poradila a odporučila po telefóne aj cez mail.
    Šaty sú veľmi príjemné, pohodlné a presne ako na obrázku tak vo farbe, v strihu či celkovo.

• velky vyber krasnych siat
    • ziadne

spolahlivost a naozaj tovar zodpoveda vyobrazeniu a je kvalitny

Veľmi dobrá spolupráca s obchodom. Oceňujem záujem a komunikáciu so zákazníkom. Veľká ochota v prípade výberu vhodnej veľkosti, alebo potvrdenia termínu dodávky, ak tovar potrebujete na poslednú chvíľu- dodržia napísaný termín dodania- dokonca ho aj skrátia o niekoľko dní.
    Určite obchod doporučujem.

• Dostupne velkosti - aj 38. V inych obchodoch som bundy dostupne v tejto velkosti sotva nasla.
    • Mozno trochu este rozsirit sortiment - specialne zimne bundy. Kabatov je dost, ale najst teplu zimnu tehotensku bundu za rozumnu cenu bolo naozaj tazke.

Nemam vyhrady,vsetko bolo dobre, podla ocakavani, odporucam urcite aj ostatnym. Velmi rychle dodanie, bezproblemova platba.

• Tovar vynikajucej kvality, ktory inde nenajdete
    • Ziadne

Maximalna spokojnost s kvalitou, velkostou, tovar presne zodpovedal obrazku

• Možnost nakoupit zboží nabízené v angl. e-shopu od angl. výrobce na Slovensku za totožné ceny + nižší poštovné. Možnost zaplatit v CZK na český účet (zjištěno v rámci komunikace s e-shopem)

• Kvalita zbozi,rychlost

• Komunikaciu, ochotu predavajucich

Môžem len odporučiť

• Krásne tehotenske šaty

Velmi dobra komunikacia s obchodom,ochota a rychla spatna vazba.Saty(tehotenske svadobne)splnili vsetky moje ocakavania,nazivo su rovnako krasne ako na obrazku,perfektne sedia,su pohodlne a z prijemneho materialu.:-)

Expresne rychlo vybavena a dorucena objednavka. Naozaj perfektny obchod☺

• rýchlosť doručenia
    • odpovedanie na otázky