• rychle vybavenie objednavky
    • dobry produkt

Prvá skúsenosť a veľká spokojnosť. Potrebovali sme dodanie v konkrétny deň a nebol problém.

rýchle vybavenie, produkt splnil očakávanie

• Rýchlosť,kvalita

• Rýchlosť dodania

profesionalita

Spokojnosť
    Rýchle dodanie (na druhý deň)
    Platba na faktúru od začiatku

Rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom

rýchle dodanie

Spoločnosť vybavuje objednávky, rýchlo a k spokojnosti zákazníka.

• 100 %-ná spoľahlivosť v kvalite tovaru, termíne dodania

Dodanie tovaru a kvalita tovaru, tak ako si to zákazník objednal

Spoľahlivý obchod :)

problémové uchytenie na stenu

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že produkt, který jste u nás objednali, nesplnil Vaše očekávání.

Prosím, pokud jste tak doposud neučinili, kontaktujte nás pomocí reklamačního formuláře, který je dostupný v on-line verzi na našich webových stránkách: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/, abychom mohli Váš problém vyřešit co nejdříve k Vaší plné spokojenosti.

Děkujeme a přeji příjemný zbytek dne,
    tým B2B Partner

• dobrá komunikácia s e-shopom
    • platba na faktúru
    • nie je

široký sortiment

• Po dodaní tovaru som zistila, že jedna lekárnička má pokrivené dvierka. Reklamácia bola vybavená úplne bez problémov, novú lekárničku mi dodali do 3 dní a ešte sa aj ospravedlnili za vzniknuté nepríjemnosti (to sa v súčasnosti často nevidí).

Rýchle dodanie, rýchle vybavenie reklamácie na jeden tovar (objednávka mala viac položiek). Spokojnosť.

• super je to
    • nemá nevýhody

• obchod fajn,
    • ale tie stoly nestoja za nic. mizerna kvalita. zlozili sme ich a polozite na ne 10kg papiera a idu sa rozpadavat... :( jeden sme vyslovene aj reklamovali, vratili by sme vsetky, keby sme ich nemusili skladat...

kedysi boli tieto stoly ok, ale teraz su len skoro na ozdobu. skoro ako papierove

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že produkt, který jste u nás objednali, nesplnil Vaše očekávání a z Vašeho nákupu máte tyto pocity.

Prosím, pokud byste s námi chtěl celou situaci probrat, budeme moc rádi, pokud nás kontaktujete prostřednictvím našeho reklamačního formuláře dostupného na našich webových stránkách: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/, abysme mohli celou situaci prověřit. Pevně věříme, že se nám podaří najít řešení, které Vám bude vyhovovat.

Přeji pěkný den,
    tým B2B Partner

široký a kvalitný sortiment, rýchle dodanie

Nákup sa skladal z dvoch položiek. Položku v hodnote niekoľko eur kuriér doručil spolu s dodacím listom na celý nákup, druhú položku podstatne drahšiú, nedoručil. Na otázku, kde sú objednané stoličky odpovedal, že asi v depe. Ihneď som kontaktoval obchod a ten mi túto informáciu po 3 - 4 hodinách potvrdil a tovar mi bol následne doručený. Obchod vôbec neinformuje o zmene v dodávke, resp., že nebude dodaná kompletná. Naviac stoličky, ktoré sa po rozbalení skladajú obsahovali skrutky, ktoré sa nedali použiť, boli príliš dlhé - musel som kúpiť kratšie, čo bolo podstatne jednoduchšie, ako reklamovať dodaný tovar. Kuriér samá ochota...

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že Vaši objednávku doprovázely tyto nepříjemnosti. Situaci jsem prověřila. Dle interního systému vidím, že z našeho skladu Vaše objednávka odešla kompletní celkem ve 3 balících. Po Vaší urgenci byla situace prověřena u dopravce. Dle vyjádření byly zbylé dvě zásilky bohužel pozdrženy na překladišti a doručeny následující den.
    Prosím, v případě, pokud je s produktem či jeho součástkami cokoliv v nepořádku, neváhejte nás vždy obratem kontaktovat prostřednictvím našeho on-line reklamačního formuláře dostupného na našich webových stránkách: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/ nebo pomocí naší bezplatné telefonní linky na čísle 0800 115 000.

Za vzniklé komplikace a pozdní doručení se Vám omlouváme.

S přáním pěkného dne,