• rýchle doručenie
    • v prípade, že sa tovar vypredal telefonicky kontaktujú a informujú kupujúceho

• Dobrá komunikácia aj s kuriérom

• S týmto obchodom-eshop som veľmi spokojná. Ich veľká ústretovosť, inteligentný prístup, skvelá komunikácia - poradenstvo, rýchle dodanie hovorí za všetko. Ďakujem za milé prekvapenie ktoré si od vás nesmierne vážim. Tento obchodík môžem len vrelo odporúčať ďakujem vám za výhodnú cenovú dostupnosť.
    • Nemám žiadne.

• Skvelé ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Ochota a ústretovosť pri zmene objednávky po jej potvrdení
    • Rýchlosť komunikácie

• komunikacia, pred samotnym odoslanim si pan precizne overil moje poznamky a dodporucil diel ku kompletizacii projektu.
    • rychlost dodania
    • ceny

rad sa vratim

• S týmto eshop som nesmierne spokojná ich veľká ústretovosť, inteligentný prístup, skvelá komunikácia - poradenstvo hovorí za všetko. Z mojej strany to nebola prvá objednávka už viac krát som objednala v tomto obchode a zatiaľ všetko prebiehalo na vysokej úrovni. Ďakujem za výhodnú cenovú dostupnosť k tomu za milé prekvapenie kde si to nesmierne vážim s úctou AH.
    • Nemám žiadne.

• perfektná komunikácia s obchodom