Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 2 týždňami

kvalitné

Reakcia obchodu AUTOvybava

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Aj vďaka Vášmu názoru môžeme ešte viac zlepšiť naše služby.

Dobrý výber,komunikácia,kvalitné doručenie.

• Cena,kvalita

• Velka spokojnost, promtne vybavenie

• rýchly, spoľahlivý

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 3 týždňami

• Super, všetko prebehlo na jednotku.

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 4 týždňami

Korektné jednanie a promptné vyriešenie vzniknutých problémov pri dodaní tovaru.

• Donáška domov

• super

• Dobra cena,rychle dodanie

• rýchle dodanie , 100% stav

100% spokojnosť

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

• Pri popise napr: passat B6, B7 / variant..... by som rozdelil...čo je variant a čo sedan ....objednal som si B7 a nesadli mi zadné nakoľko ste mi poslali na combi. Tovar som rozbalili a už ho nemôžem vrátiť....takže som vyhodil 40€ za dva predné reflektory. Ale inak som spokojny nakoľko aspoň predné sadli ako r..ť na šerbel.

Výhoda...

Reakcia obchodu AUTOvybava

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, ale nerozumiem jej.

1. objednali ste si deflektory s názvom Deflektory VW PASSAT, VARIANT(kombi) B6, B7 2005-2014 (+ZN čiže je tam jasné označenie že ste objednali na kombi a to sme vám aj poslali
    2." takže som vyhodil 40€ za dva predné reflektory. Ale inak som spokojny nakoľko aspoň predné sadli ako r..ť na šerbel. " .. predné vám predsa sadli(máte pomýlene predné a zadné), reflektory je zrejme preklep...
    3. čo sa týka vrátenia tovaru, prikladáme aj leták ako postupovať pred montážou aby ste tovar mohli vrátiť aj toto upozornenie ste ignorovali.

.. asi by som odporučil lepšie čítať a viacej popremýšľať aj pred písaním netreba sa ponáhľať :) . Z našej strany teda neprišlo ku žiadnemu pochybeniu.

pekna spolupraca

• Rýchle a presné.

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

• editované - odkaz na konkurenčný obchod bol odstránený***

Reakcia obchodu AUTOvybava

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, ale mrzí nás že porušujete pravidlá takže vaša recenzia nie je plnohodnotne zobrazená.

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

Clona zapasovala presne a slúži výborne.

• Vsetko skvela komunikacia

Maximalna spokojnost, toyota auris combi 2018 gumene rohoze sadli na 100%

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

• Nevedel som nájsť produkt operátor mi hned na otázku poslal link na produkt ktorí som hadal

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

Bol mi doručený zlý tovar ale po komunikácii bez problémov mi ho vymenili

• nakúpil v obchode AUTOvybava pred 1 mesiacom

• Prehľadná imternetová stránka, dokonalé informácie o stave objednávky a jej pohybe, profesionálny a slušný prístup kuriéra. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.