Zmenil by som prepravnú firmu - DPD. Dodáva tovar s oneskorením.

dobre

• Rychle dorucenie

• Spokojný.

Spokojný, škoda len že sa nedalo platiť kartou, nak mi chlapec nepožicia hotovosť, tak je obchod nedokončený.Ak sa jednalo o LED žiarovky. Inak všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Autovip.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za vaše hodnotenie. U nás je možné zaplatiť bezhotovostne a to platobnou kartou, bankovými tlačidlami, ApplePay, GooglePay, prevodom. V prípade, že sa vo vašom prípade jednalo o chybu, kontaktujte nás prosím na [email protected] a kolegovia preveria daný problém.

• Rýchlosť

• Dobré ceny. Super rýchle dodanie tovaru.

Všetko OK. Seriózny eshop, tovar mi bol v poriadku a rýchlo doručený, môžem len odporučiť.

• V eshope mali uvedené pri danom tov are mali uvedené 1ks pritom to mala byť sada 4 ks. Z potvrdene objednávky nebolo jasne či kupujem 1 sadu alebo 1 kus.

Reakcia obchodu Autovip.sk

Dobrý deň, radi by sme Vás poprosili aby ste neuvádzali mylné informácie. V detaile produktu, ktorý ste si objednali, je uvedené, citujem: Súprava 4 ks návlekov na PNEU vhodné pre veľkosti 13/14/15/16 a v názve produktu: Návleky na pneu. V potvrdení o objednávky sa uvádza 1ks z dôvodu, že sa jedná o jedno balenie (4ks v balení). Ďakujeme.

• Neskutočné pozitívny prístup k zákazníkovi. Jeden deň som objednal a na druhý deň večer mi to kuriér doručil.

Odporúčam vrelo.

• Veľmi ochotný

• Komunikovali somnou aj cez instagramovy účet vedeli odporúčať tovar a porovnať s ostatnou ponukou
    • Tovar bol doručený cca do troch pracovných dni
    • Tovar bol veľmi dobre zabalený

• rýchle jednanie a doruče

• Dobra komunikacia

• Rýchle jednanie a doručenie

rýchle dodanie a dobrá cena

• rýchlosť dodania

Spokojný, splnili očakávania

Spokojnosť, dobré ceny a rýchle vybavenie

Rýchli, dobré ceny

• Termín nebol dodržaný a preto som zrušil objednávku. Zatiaľ sa ani neozvali.

Reakcia obchodu Autovip.sk

Vážený p. Vasil, vaša objednávka bola v omeškaní 1 deň od očakávaného dodania, bohužiaľ, občas sa to stane ako v každom e-shope. Vašu žiadosť o zrušenie objednávky sme samozrejme akceptovali a kolega vám odpísal na email, že nás mrzí omeškanie objednávky. Preto nerozumieme, čo tým myslíte, že sme sa neozvali.