• Rychlovka, rano to uz tu bolo
    • Dobre urobeny repas
    • Dlhsia cakacka za kauciou

Zatial iba prvu vec som odtial bral a vsetko dopadlo podla ocakavania

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme radi, že ste bol spokojný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

čerpadlo ako nove :)

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Prajeme príjemný deň. Tím Autonorma.sk

• Do 20 hodín od objednávky mi došiel tovar

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie našich služieb. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.cz

super reakcia na objednavku

• Profesionálnost.

Repasované turbo dorazilo za neuveritelných 22 hodín,perfektne zabalené.Klobúk dole.Pekne opravené pracuje ako má.Vratná záloha uznaná v plnej výške.

Reakcia obchodu AutoNorma

Rýchle dodanie a profesionálne služby

• A very good store.
    • A quality product.
    • Good packaging.
    • Fast delivery.

A very good store. I recommend.

• Dobrá komunikácia
    • Dobrá cena
    • Rýchla dodávka
    • Zatiaľ som nepostrehol

Objednával som vstrekovače , objednávka rýchlo vybavená, keď bola linka obsadená zavolali naspäť. Odoslanie cez kuriéra avšak ten dopredu neavizoval kedy príde, tracking ukázal že je v stredisku no kuriér poobede zavolal že je na adrese

• Komunikácia.rychle dodanie, profesionálny pristup
    • Žiadny

Zatiaľ čo som vyskúšal za mňa top firma.Profesionalne odvedená práca,stav nového origo dielu komplet so všetkým čo k tomu patrí.Max.odporucam.Len tak ďalej.

• Tovar zodpovedal popisu
    • Komunikácia
    • Neviem

Reakcia obchodu AutoNorma

• turbo s elektronickou regulaciou pre zlý model auta
    • fizicky nevedia dobredu povedať čisla dielu el. regulacii takže neviete či pride vhodne turbo alebo nie

objednal som turbo pre ford c max prislo turbo sice rovnake ale elektronicka regulacia pre mondeo. Regulaciu samotnu vymenit nevedia takže som si kupil dalsiu správnu za svoje
    Určite nikomu nebudem odporucať ! mohol som si kludne kupit turbo o 100€ lacnejsie bez regulacie !!!
    v servise zauctovaný prestoj vozidla a navyse som musel riešiť pozicanie auta na tyzden takze len dalsie naklady
    som viac nez sklamaný keby sa dalo dat 0* tak sú tam !

Rychlost super

Reakcia obchodu AutoNorma

- objednané vo večerných hodinách a dodávka na druhý deň

Reakcia obchodu AutoNorma

• Slušne a profi jednanie operátorov.
    • Mrzí ma ze silikón na diely bol ešte čerstvý co nečakali ani v servise.

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu AutoNorma

• Rýchle dodanie a možnosť vrátenia

Zatial vsetko fajn.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• Pred prijatím by som chcel vedieť presné číslo objednávaného vstrekovača

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, označenie objednaného dielu máte uvedené vždy na potvrdení objednávky a taktiež na faktúre. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• Za tovar som zaplatil 320€ po namontovani do auta nefungoval,tak som ho reklamoval a oni mi reklamaciu zamietli ,takže som prišiel o peniaze.Už nikdy si tu nič neobjednám.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú reakciu. V prípade nespokojnosti s výsledkom reklamácie je zákazníkom vždy k dispozícii naša zákaznícka podpora alebo priamo naše reklamačné oddelenie. S nimi je možné vzniknutú situáciu konzultovať a nájsť vyhovujúce riešenie. Tím Autonorma.cz

• Expresna rychlost dodania