Ja som bola spokojna s nakupom aj s rychlostou dodania.

• kupované sviečky mali najnižšiu cenu

• - nizke ceny,
    • - velky vyber tovaru,
    • - prehladnost obchodu,
    • - ziadne som nenasiel

- obchod urcite odporucam, kvoli nizkym cenam a rychlemu dodaniu

• bez komentara

bez komentara

dobré ceny, rýchle vybavenie a doručenie

• Velkym vyberom tovaru a zaujimavymi cenami.
    • Mozno by to chcelo z prehladnit stranku,pri hladani tovaru sa da vo filtri zadat len vyrobca,prip.znacka.Uvital by som keby sa dali do filtra zadat viac informacii.

Nakupil som tu prvy raz,dorucenie sa natiahlo zo 48hod.az na 5 prac.dni,ale zo strany obchodu som bol na tuto skutocnost na druhy den od nakupu upozorneny ze to nie je mozne splnit,co ma velmi prijemne prekvapilo.Aj ked som tovar surne potreboval,tak som si ho nechal dorucit,kvoli priaznivej cene!

• Najlepšie ceny, ochota a prístup.
    • Chýba na stránke viac podstránok a zákazník si nedokáže vyselektovať jednotlivé diely podľa typu auta. Neefektívne hľadanie a časovo náročné.

• Dobré ceny
    • niektoré druhy tovarov sú nedostatočne popísané

dobré ceny

• vobec mi nebolo doreucene to co som objednal. Olejovy filter upne iny ako som objednal a olej namiesto 5x1l balenie mi bolo zaslane 1x5l balanie. Olej som sice pouzil ale filter nie a v servise museli zhanat narychlo adekvatny filter....

• Hlavne rýchlosť dodania

100bodov zo 100

• x
    • x

x

• bezkonkurenčné ceny a výber tovaru

nákup v tomto obchode určite odporúčam

• vystavuje tovar, ktory uvadza ze ma na sklade, ale nema ho a ani nevie zabezpecit.
  • Na prd, storno bez udání důvodu.

• Nulova komunikacia, objednavka 10.8.
    • Po telefonate povedane 15.8 bolo odoslane.
    • 19.8 Dalsi moj telefonat, zevraj kurier poskodil zasielku. Zevraj chceli zavolat, nakoniec ze nemaju objednany produkt. Proste neserioznost a neprehladnost. Takto mohol podnikat niekto 10 rokov dozadu.. Skoda keby zlepsili komunikaciu a hlavne na rovinu povedali ze nemaju produkty na nete alebo ze ich budu mat v urcitom case a nie ze clovek si musi sam obvolavat co sa vlastne deje...

• dobre ceny
    • zatial nič

odporúčam

• Pohodlie
    • Nemá

Odporúčam

• Nevidana drzosť klamať a klamať ...

Objednávku mi stornovali no peniaze ani po mesiaci stále nemám. Po prvej pripomienke sa mi ospravedlnili, že sa to stalo kôli dovolenkam a že hneď zajtra mi ich vrátia na účet, po dvoch týždňoch som im ich dlh pripomenul znova v zápätí sa znova milo ospravedlnili a že ešte dnes mi peniaze vrátia na účet. Gdepaaaak. Sú to klamári a zlodejičkovia, tak pozor na nich!

• Dodacia doba.
    • Objednal som 2 motolekarnicky pred STK (bolo to surne) a poslali mi 2 autolekarnicky. Reklamovat som nevedel, lebo nikto mi nezdvihol 2 dni telefon.

• Neprehľadná stránka, žiadna komunikácia od obchodu aj po telefonickej výzve žiadna odpoveď, tovar dodaný takmer po mesiaci.

žiadna odozva od obchodu na objednávku, objednávka dodaná nekompletná, zaplatená bola celá, žiadna faktúra, dodané po takmer mesiaci. Jediný prínos bola nižšia cena, ale nestálo to za to. Keď si objednávam súčiastku tak ju potrebujem v dohľadnej dobe a nie o mesiac.