Este neprisiel tovar nemam co hosnotit

• Objednaný tovar žial nebol skladom

Pri vytváraní objednávky bol tovar skladom no po odoslaní objednávky a asi jedmom dni čakania prišla zamietavá odpoveď z dôvodu nulových skladových zásob predavajúceho

• Žiadna komunikácia
    • Doteraz neprišla faktúra
    • Tovar mal chyby

Obchod inzeruje tovar, ktorý už nemá a ani ho nevie zabezpečiť!!!

Zakupiłem przez stronę internetową produkt dostępny po czym zostałem poinformowany że towaru nie otrzymam.

• Neaktualizovany eshop

Objednavku ktoru sim vytvoril, nikto neaktualizoval. Po telefonate mi bolo oznamene ze sice to maju na stranke ale nemaju tovar uz v ponuke. Keby som sa neinformoval telefonicky po tyzdni, cakal by som este teraz.

Týždeň som čakal na vyjadrenie obchodu, že vlastne tovar, ktorý som si objednal nie je dostupný a teda objednávku zrušili. Palec hore, len čo je pravda

• Nereagovanie na objednávku, absolútna neochota

Pošlú vám prázdny email. Potom nič. Po niekoľkých dňoch ne reagovania vyvolávam. Po niekoľkých volaniach zodvihnú telefón a opýtali sa ma na dotaz prečo nezaslali moju objednávku?Odpoveď či potrebujem tovar súrne a či si neviem objednať tovar z inokade. Trval som na objednávke,keď som už čakal, tak že mi zavolá o hodinu. Ja som musel zavolať a oznámil mi, že nemajú tento typ na sklade. A pri tom som mohol na ich stránke vložiť do košíka a objednať bez problémov. Tak že neochota. Potom som dostal zas prázdny email.

• ťažné na Passata som si objednal a aj dal namontovať, cena asi najlepšia, montáž 50 éčiek
    • Bolo to pre mňa daĺeko 80 km

ťažné super cena , čakal som na dodanie 8 dní, mal som bajonet

• Žiadna komunikacia zo strany obchodu. Objednal som tovar pred 12. dňami , prisiel e-mail o objednavke , vobec ma nekontaktovali či tovar bude expedovaný. Neodporúčam tento e-shop.

• objednal som tovar 27.03.2017 a do dnesného dna som to nedostal,ani mail o dovode meskania.

• Objednaný Zapaľovač BMW zatiaľ funguje ale uvidím dokedy
    • Poštovné by mohlo byť lacnejšie

Zatiaľ V poho

• Objednanén ťažné mi prišlo v pohode aj s káblami. Najlepšia cena na Gáliu

celkom OK

• Žiadna komunikácia so zákazníkom

Tovar sme objednali, spätne poslali potvrdenie objednávky, odvtedy sa neozvali, kontaktovali sme aj mailom, no zatiaľ žiadna reakcia

Iná cena ako majú na internete a dlhá doba dodania

• super ceny
    • komunikácia zo zákazníkom nevedel som čo je s objednávkou tovar bol doručený až po 3 týždňoch

Kúpil som tu krytky na stierače čo je ako sada dvoch kusov a každý je iný, ale mne došli oba rovnaké. Môžem použiť len jeden a druhý si musím zohnať niekde inde. :-(

• nekorektnost a absolutna ignoracia zakaznika

rychlo prec pretoze je to strata casu cakaju kym sa im vy neozvete a az potom reaguju na objednavku

• jednoduche nakupovanie

Doporučujem

• Nakup z domu
    • Dlzka dodacej doby

Zatial nemam co hodnotit,okrem dlhej doby dodania tovaru