Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Mali fantasticku cenu na sadu pneumatik
Uplna spokojnost. Emailova komunikacia fungovala spravne (nemal som ziadnu poziadavku na support). Dorucenie SPS - tiez bez problemov.
-
Odporúča obchod
- Skvelý výber pneumatík
- Perfektné ceny pneumatík
- Veľmi ochotný a prozákaznícky prístup
- Celkovo reakcie obchodu voči mojim potrebám
- Je škoda že obchod je zrejme zazmluvnený pre dopravu tovaru práve s SPS
S obchodom som veľmi spokojný. Žiaľ, tovar stále nemám kvôli prostredníkovi - SPS ktorí sú otrasní/katastrofálni. Podal som voči SPS aj oficiálnu sťažnosť ktorú riešim. SPS ma ešte pred nakládkou a doručením informovali (kuriér v zmysle proaktivity voči príjemcovi čo chválim) že pneu majú poškodené balenie a sú obliate olejom. Dohodol som sa s ním že tovar nepreberiem nech si to ani do auta nenakladá, predpokladal že sa tak rozhodnem. SPS však nebolo schopné riešiť túto situáciu správnym a štandardným spôsobom - oni chceli tovar obchodu len vrátiť s tým že som to odmietol, bodka. Tým, že som sa o vec začal zaujímať, riešiť ju + podal sťažnosť voči SPS som SPS prinútil aspoň priznať si chybu aj pred obchodom s ktorým som v kontakte - SPS to začali konečne riešiť s vedúcim depa aj s reklaamčným oddelením - tak to ako mali urobiť aj bez toho aby som začal robiť u nich bordel a vyhrážať sa medializáciou situácie. Je zrejmé, že mne aj obchodu SPS spôsobili škodu avšak bez toho aby som to riešil telefonátmi, emailami a dokazovaním by som toto nedokázal a pre obchod by som bol ja "ten zlý" ktorý penumatiky z ničoho nič neprebral. Aktuálne čakám na ďalšie, iné kusy tých istých pneumatík ktoré mi obchod prozákaznícky objednal aby mi čím skôr vyhovel po zistení že čo sa vlastne stalo, obchodu ide o to aby som ich mal čím skôr no a tieto poškodené si obchod s SPS rieši sám a žiada od nich odškodnenie. Pneumatika od oleja je trvalo znehodnotený výrobok ktorý olej vsiakne do seba - olej gumu nepretržite poškodzuje/degraduje. Pneumatiky sú po takomto poškodení nepoužiteľné.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Rychlosť,spolahlivosť
Som spokojny tovar bol doručeny v poriadku a včas
-
- Výhoda je keď tento obchod prehliadneš
- Neskoré dodanie apriek tomu že pred objed.som volal či to budem mať do Pondelka tak dnes v Utorok som ešte nedostsl sms o doručení tak to dojde najskôr zajtra. Ten .....na info tvrdí že je všetko v poriadku. Ak by som vopred nezaplatil tak to nepreveznem a kupim si v kamen.pred.dnes som mal byť už na ceste na Korziku. Už vopred neplatím lebo ak obchodník dostsne peniaze už sa o vás nestará.
- Zaplatil som vopred za 4 pneu.10.6.v Stredu lebo pred zaplatením som k nim volal a mal som slúbené že do 11.Štvrtok ,,12.Piatok max 15.6.Pondelok.Lebo 16.6.Utorok som mal isť na Korziku. Dnes je 17.6.Streda .a vraj to zajtra dostanem . Mal som už zaplatenú prepravu karavanu loďou ak kemp.
- Klamú
Lutujem že som tu kupoval
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Tovar som si objednal 1.6. Ked´som 5.6. začal zisťovať kde je moj tovar tak ani nevedeli ani potvrdiť číslo objednávky. V pondelok 8.6. ráno som sa do toho oprel a začal som im vyvolávať a vypisovať. Po niekoľkých telefonátoch a emailoch sme sa dohodli a tovar mi prišiel v utorok 9.6. Majú tam riadny bordel. Keby som to nezačal urgovať tak čakám na tovar do dnešného dňa.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
S obchodom bola dobrá komunikácia, pred odoslaním objednávky si ešte pre istotu telefonicky potvrdili, či mám záujem o daný model a ponúkli aj pripadne alternatívy.
Jedinú vec čo by som vytkol je že na doručovanie sa využíva spoločnosť SPS, s ktorou som mal už viackrát negatívnu skúsenosť (za to ale obchod nemôže). -
Odporúča obchod
- Rýchle bezproblémové dodanie
-
Neodporúča obchod
- príšerná komunikácia
-
Odporúča obchod
- Cena vs kvalita
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Neprisiel mail, ani sms o dodani, len kurier volal. Kurier vravel, ze tu sluzbu si treba zaplatit.
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 2 týždne
Katastrofa, suverejne najhorší obchod v akom som niečo objednával. Po 5 dňoch od objenania som tam volal, pán mi povedal že objednávku dostaten, nič neprišlo, po desiatik dňoch som tam znova volal a povedal mi že pneumatiky poškodil kurier, mohol si vymyslieť aj lepšiu výhovorku, ale v skutočnosti keď objednavku preberie kurierská služba dostanete potvrdenie....
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Vybral som si obchod lebo som súrne potreboval tovar ktorý som si objednal. Potreboval som ho najneskôr na piaty pracovný deň. Všade na nete majú 2-3 pracovné dni. Po objednávke som sa dočítal že to môže byť až 6 pracovných dní. Nakoniec prišiel tovar na ôsmy pracovný deň. Samozrejme neskoro.
-
Odporúča obchod
- Korektné a rýchle vybavenie
Po mojej chybnej objednávke, rýchle a ústretové vybavenie. Dodali mi pneumetiky so správnym rozmerom bez akýchkoľvek problémov, rýchlo a ochotne. Majiteľ i skladník mali prozakaznícky prístup a veľmi príjemné vystupovanie.
Reakcia obchodu AUTO365.SK
ĎAKUJEME, robíme všetko preto aby každý zakazník dostal tovar riadne a včas.
-
Odporúča obchod
- Dobre ceny
- Rýchlosť doručenia , do termínu uvedeného pri objednávke
Reakcia obchodu AUTO365.SK
ĎAKUJEME, robíme všetko preto aby každý zakazník dostal tovar riadne a včas.
-
Odporúča obchod
Tovar prisiel v pozadovany cas a kvalite
Reakcia obchodu AUTO365.SK
ĎAKUJEME, robíme všetko preto aby každý zakazník dostal tovar riadne a včas.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Super rychle dodanie odporucam
Reakcia obchodu AUTO365.SK
ĎAKUJEME, robíme všetko preto aby každý zakazník dostal tovar riadne a včas.
-
Odporúča obchod
- Rýchle dodanie tovaru
Reakcia obchodu AUTO365.SK
ĎAKUJEME, robíme všetko preto aby každý zakazník dostal tovar riadne a včas.
-
- Veľmi rýchla reakcia na moju chybu v zadaní rozmeru pneumatík. Vybavenie odobratia nesprávnych a dodanie pneumatík so správnym rozmerom.
-
Neodporúča obchod
Uspesne prebrat zasielku od SPS mozno iba zazrakom. Ak nieste na adrese v ten moment ako pride kurier, mate smolu. Nezdvihne telefon, aj ked sa dohodnete ze nasledne pridete tam kde sa prave nachadza. Na infolinke len potvrdili ze ich kurieri jazdia na adresy, dorucit balik je uz asi iny level.
Napriek tomu som volal do AUTO365, ze sa ospravedlnim za nerebratie objednavky, ale tam nikto nedviha. Takze asi vsetko vybavene a idem objednavat inde. Skoda -
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Poplatok za platbu kartou
Veľmi ma prekvapil poplatok za platbu kartou, čo som vôbec nečakala. A ocenila by som, keďže so kupovala 4 pneumatiky, tak zľa vu z prepravného. Keď som si všetko zratala, tak môj nákup cez internet nebol vôbec výhodný.
Reakcia obchodu AUTO365.SK
Vazena pani, mame v ponuke 4 moznosti platby, a to ze ste si vybrali ten najdrajsi ktory si účtuje VISA 2,5 percenta bola len vasa volba. Mohli ste si dat bankovy prevod alebo dobierku. Ak dokazete vozit pneumatiky po SK lacnejsie ako 3,90 euro od kusu prosim kontatkujte DPD alebo priamo nas. Okamzite nadviazeme spolupracu a mozete zacat.
AUTO365.SK