• Rýchlosť dodania tovaru

Skvelý obchod

som spokojný ....tovar prišiel do par dni

• Dobrá dostupnosť i primerané ceny pri nezhody súčiastky dobrá vymenitetelnost na odbernom mieste konkrétne Martin, rýchlo dodané ušetrené za poštovné

• No.1

Obchod zlepsil dodaci cas na vydaj tovaru…

Rýchle dodanie, výrobky super, výborná cena. Ostávam stálym zákazníkom. ODPORÚČAM.

Tovar bol doručený, všetko v poriadku.

Rýchle vybavenie, výborný prístup. Ďakujem.

• Promptne dodanie, super komunikácia. Odporúčam.

Tovar prisiel rychlo na druhy den po objednani.

Výhodou osobný odber i rýchle dodanie

• Nesedia náhradné diely podľa zadania vozidla

Objednal som si cez ich e-shop ochranný plech proti rozstreku . Išiel som postupne a zadal som typ môjho vozidla. Podotýkam išlo o Škoda Octavia ll a mne prišiel jeden diel na Volkswagen Touran a druhý diel bol na Volkswagen Golf . Následne po telefonickom rozhovore a reklamovaní, že nesedia náhradné diely na moje vozidlo mi bolo povedané, že som si zle objednal. Reklamácia a vrátenie tovaru bolo na moje náklady. Zatiaľ nemám žiadne info či a kedy mi budú vrátené peniaze.

Reakcia obchodu Autickovo.sk

Dobrý deń,

ďakujeme za Vaše pripomienky.
    Problém nastal v tom, že na Vaše vozidlo boli používané rôzne veľkosti týchto plechov. Pre presnú špecifikáciu by ste si to museli zamerať , inak to vybrať nejde... Vám sa ešte k tomu podarilo objednať iný rozmer na pravu a iný na ľavú stranu.

Ako sme Vám už v telefóne vysvetlili, pokiaľ si nie ste istý výberom, stačí nám do poznámky poslať VIN, alebo ŠPZ a mi všetky tieto objednavky kontrolujeme, tým sa jednoducho vyhnete takýmto úplne zbytočným komplikáciám.

Čo sa týka vrátenie peňazí, to prebehne až po tom ako tovar dorazí ku nám (čo sa v tomto prípade zatiaľ nestalo), skontroluje sa v sklade, následne sa Vám vystaví dobropis a pošlú peniaze.

Autíčkovo

• Tovar mali v ponuke a na sklade za prijatelnu cenu a rychle dorucenie

• Tovar bot rýchlo a spolahlivo doručený.

bez tazkosti