• Mate prilis vela popisu , skor preferujem vsimat si na Audioteka to je top spokojnosť

• neviem
    • Oproti iným stránkam je pre bežného smrteľníka sťahovanie pomerne zložité.
    • Knihy nie sú práve najlacnejšie.

Našiel som knihu, ktorú som potreboval.
    Neviem sa vyjadriť, či by som obchod odporučil ostatným a neviem, či v budúcnosti využijem služby tohto obchodu. Keďže dotazník mi dáva na výber iba z dvoch možností, áno-nie, asi by som neodporučil. Je to však iba môj subjektívny názor, ktorý nie je záväzný a nikto sa ním nemusí riadiť.

• Nedodany tovar

• dobry vyber
    • neda sa platit kartou

neodporucam

• ????
    • Objednaný a zaplatený tovar nebol doručený ani po 10 dňoch od zaplatenia.

Najdite si iný obchod...pre mňa nedôveryhodný....zaplatený tovar nebol dodaný.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• 1.Všetky audioknihy na jednom mieste.
    • 2.Výhodne ceny.
    • 1.Riziková platba cez internet.
    • 2.Predaj iba vo formáte mp-3.

1.Dobrá ponuka kníh.
    2.Z dôvodu rizikovej platby zrušený.
    3.Tým čo majú a platia cez in...net banking áno,ostatným nie.

Reakcia obchodu audiolibrix

mrzí nás Vaša negatívna reakcie. Škoda, že ste sa nám neozval, ponúkli by sme Vám alternatívu.

Pri predaji digitálneho obsahu je najpraktickejšia a najakceptovanejšia alternatíva platby cez internet. Či už internet bankingom ktorý ste spomenul, alebo aj debetnou/kreditnou kartou, PayPalom či Skrillom, ktoré máme všetky v ponuke.

Môžete si taktiež opísať/vytlačiť platobné údaje zo stránky a ísť do pobočky banky či pošty zaplatiť prevodom, kde my po prijatí a vypárovaní sprístupníme k stiahnutiu to čo ste si zakúpil, no tu sa míňa celá pointa okamžitého prístupu k obsahu, ktorý chcete mať.

Keďže nedodávame fyzické médiá, ale len ľuďom sprístupňujeme obsah po zaplatení, nikdy sme ani len neuvažovali, žeby niekto chcel platiť po nájdení toho čo túži mať odchodom do banky či na poštu, čakať zopár dní a potom si to až stiahnuť. Je to prvá spätná väzba tohto charakteru.

Formát mp3, ako najrozšírenejší a najkompatibilnejší cez všetky platformy bol najprijateľnejším formátom pre naše fungovanie, preto ponúkame všetko iba v ňom. Mrzí nás, že ste si nevybral.

V každom prípade ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a prajeme všetko dobré.

S pozdravom,

Ivan za [audiolibrix]