Spokojná

Vsetko prebehlo uplne v poriadku, produkty takisto splnili ocakavanie

V e-shope som objednávala už viackrát. Vždy rýchlo a seriózne vybavené. Tovar kvalitný. Rýchla dodávka.

Milá Helgo,

děkujeme za kladné hodnocení Vaší objednávky.

Pro zákazníky se snažíme dělat maximum. Rychlost vyřízení celé objednávky, kdy výsledkem je spokojený zákazník, je pro nás na prvním místě.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu e-shopu Astratex.sk.

Váš Astratex ♥

• Veľkosť podľa dotazníka krásne sedí
    • Doručenie hneď na ďalší deň do boxu

• Rychle vybavenie objednavky, dodanie a kvalita tovaru

• rychle dorucenie
    • Spokojnost s produktom

Milé a ochotné zamestnankyne..Všetko, čo sa týka objednávky, vrátenie tovaru, peňazí za objednaný tovar...super

Milá Radoslavo,

velmi si ceníme Vašeho hodnocení.

Děkujeme, že jste využila našich služeb a nakoupila u nás. Věříme, že se k nám budete ráda vracet.

Váš Astratex ♥

Veľmi chvályhodné

S komunikáciou a službami som maximálne spokojná, avšak tovar, v mojom prípade podprsenky, nezodpovedajú cene kvality - umelina, sú predražené. Nechala som si ich iba z dôvodu, že to boli jediné podprsenky, ktoré mi sedeli, z viacero kusov, ktoré som si v minulosti objednávala. Ústretovosť obchodu k zákazníkovi je však nadštandardná, preto si objednám aj v budúcnosti.

Kvalitný tovar , rýchle dodanie . Ďakujem

• Rýchle dorucenie
  • S obchodom som spokojná, dobrý výber, rýchle dodanie

Rýchle dodanie a som s tovarom spokojná

• Serióznosť, chválim balenie i kontakt
    • Body z predchádzajúceho nákupu/ako zľava/
    • Niektoré ceny sú vysoké prehnané, v ponuke sú väčšinou len menšie čísla, všetky ženy sa chcú páčiť a mať pekné veci. Plavky s väčším horným objemom by nutné mali mať vystuž a košíčky,inak to vyzerá ako z bazaru.

Reakcia obchodu Astratex.sk

vážíme si Vaší recenze a jsme rádi, že pozitivně hodnotíte způsob balení a výhody v podobě věrnostního systému.

Výši cen ovlivňuje mnoho faktorů, kterým se snažíme přizpůsobit, a ne vždy Vám tak můžeme zajistit právě nejnižší cenu na trhu. Můžeme Vám však nabídnout i jiné výhody v podobě slevových kupónů, a nebo máme dopravu zdarma.

Věříme, že naše ceny spolu s výhodami, které náš e-shop nabízí, jsou víc než férové.

Váš Astratex

• Rýchle vybavenie, dobré rozhodnutie prepraviť objednávku s Packetou

Super obchod

• Výborný obchod
    • Doručenie tovaru

• veľký výber podprseniek pre rôzne tvary poprsia

fotky absolútne nezodpovedajú realite, čo som aj napísala ako dôvod vrátenia podprsenky, podprsenka ,,robí" neskutočne špicaté prsia, čo síce aj dve zákazníčky písali, ale veľa ich aj napísalo, že boli spokojné, preto som si ju aj objednala, avšak už na pohľad, keď prišla, bolo vidno, že jednoducho neprirodzene tvaruje poprsie

Reakcia obchodu Astratex.sk

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení nákupu.

Pokud zboží nesplňuje Vaše požadavky, máte nárok zboží vrátit nebo bezplatně vyměnit v průběhu 30 dní pomocí online formuláře, který naleznete zde: https://exchange.astratex.sk/.

Zboží můžete vyměnit za jiné zboží, které bude splňovat Vaše požadavky.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete zboží, které Vám bude vyhovovat.

Váš Astratex

Rýchle dodanie

• ďakujem za ochotu pri objednávke z astratexu je to výnimočný obchod s jeho vysokokvalitnými výrobkami veľká ústretovosť pri objednávke Ľubica