• super pre staršie osoby

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Spokojnosť

Jana z Astoreo

• Tovar uvedený ako skladom ani po 2 týždňoch nedoručený. Na prvý mail ktorým som sa dopytovala na tovar sa neobťažovali ani odpovedať. Na druhý dotaz už odpovedali že čakajú dodanie, ale tovar stále na stránke uvedený ako skladom.
    • Klamlivé inforrmácie o dostupnosti tovaru.
    • Nedostatočná komunikácia so zákazníkom.

Už viac z tohto e shopu nič neobjednám. Popravde, za ostatné roky som sa s nieším takým nestretla.

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Odpovedáme na všetky emaily, ktoré k nám prídu do 24 hodín. Pokial ste teda nedostala odpoveď na prvý email, neprišiel nám. Vašu objednávku ste zrušila počas jej vybavovania.

Jana z Astoreo

• mám dobré skúsenosti s obchodom

• rýchlosť super
    • tovar v poriadku

Jana z Astoreo

Zatial riesim reklamaciu, tak uvidime podla toho ako to doriesime

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujem za komentár. Vo Vašej karte zatiaľ neevidujeme žiadnu reklamáciu alebo vrátenie tovaru. V prípade daľších otázok kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis na čísle : 2/208 395 56.

S prianím pekného dňa

Jana z Astoreo

Tovar bol na sklade v čase objednania a doba dodania bola 24 hodín. Po šiestich dňoch som kontaktovala predajcu,lebo tovar mi nebol doručený a nebol mi doručený ani žiadny email prečo prišlo k udržaniu. Následne na druhý deň mi prišiel email, že tovar bol expedovaný. Dnes po desiatich dňoch mi bola doručená keramická forma rozbitá na kusy, veľmi zle zabalená. Kuriér povedal, že krabica nie je poškodená, že to nie je ich problém kuriéra. Dnes idem tovar reklamovať, vyhotovila som aj fotodokumentáciu, ani som ju nevyzerala z krabice.

Reakcia obchodu ASTOREO

veľmi ma mrzia problémy spojené s vybavením Vašej objednávky. Pošlite nám, prosím, foto rozbitého tovaru na email [email protected]. Reklamáciu Vam radi vybavíme. Rozbitý tovar späť neposielajte.

Jana z Astoreo

• doteraz mi nič neprišlo, okrem hodnotenia obchodu.

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Na vybavení Vašej objednávky pracujeme. Verte, že pre rýchle vybavenie robíme maximum. Tovar je na ceste od dodávateľa. O odoslaní zásielky Vás budeme naďalej informovať.

Jana z Astoreo

Elektrický otvárač na konzervy bol úplný nepodarok! Dochucovadlo mi urobilo veľkú radosť. Krásne a bezchybné!

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Otvárač nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

rýchly, spoľahlivý, kvalitný

Reakcia obchodu ASTOREO

sme veľmi radi, že ste s nami spokojní. Urobilo by nám veľkú radosť, keby ste nám za to dali všetkých 5 hviezdičiek. Moc ďakujeme a prajem krásny deň

Jana z Astoreo

rýchle doručenie tovaru, dobrá komunikácia so zákazníkom

• Rychle dodanie, dobra komunikacia

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Ďakujeme, že s nami nakupujete.

Jana z Astoreo

Hrozny tovar..objednala som deky protišmykové a prišli doslova šmaty..v hodnote ani za 1€ ..sklamanie velke..nikdy viac

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

S prianím pekného dňa

• Spokojnosť

Jana z Astoreo

Veľká spokojnosť, tovar kvalitný, skoro doručený.

• som veľmi spokojná

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za milé hodnotenie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jedna panvica bola poškodená

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za vaše hodnotenie. Veľmi ma mrzí, že Vám prišiel poškodený tovar. Pošlite nám, prosím, foto panvice na náš email [email protected]. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

Jana z Astoreo

Tovar nie je sivej farby, ako je uvádzané, ale vyhovuje aj tak, je viac farebný.

Jana z Astoreo

• Tovar bol doručený rýchlo a v kvalite, ako som očakávala

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za milé hodnotenie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.