kupila som brusku na nechty ,chýbal návod v slovenčine

Gély smrdia, až na zlatý boli ostatné zlé

• Kufrik velmi pekny, dobry material
    • Lampa vobec nevyzera kvalitne
    • Bruska labilna, neprakticke zapinanie
    • Vsetky produkty dodane v polskom jazyku, bez akejkolvek dolepky alebo navodu.

• Malý darček ku každému nákupu
    • Odtieň je iný ako na fotke
    • Lampa nevytvrdzuje laky

Lampu na nechty som dostala ako darček na Vianoce a veľmi som sa tešila. Avšak odvtedy som si ani raz nedokázala urobiť poriadny gél lak. Každú jednu vrstvu musím nechať vytvrdnut aj 6-7 krát na 60 sekúnd. A aj napriek tomu, že som vyskúšala dávať uplne tenučké vrstvy. Nič nepomohlo. Vždy keď sa snažím urobiť si nechty trvá mi to aj 3 hodiny. Čakám kedy dostanem raka. Samozrejme ale eshop dobrý - rýchle doručenie, darček ku nákupu, skoro stále nejaké zľavy.

Lepidlo je veľmi agresívne o com nebola žiadna informácia stetček nekvalitny.

Za tú cenu som čakala väčšiu kvalitu najmä brúsky, pilnikov. Okrem lampy a gélov na nechty je vetšina vecí zbytočná a nepoužiteľná. Bola som sklamaná zo svojej objednávky lebo nesedela ani s popisom. S touto skúsenosťou neodporúčam tento nákup. Osobne tu už nakupovať nebudem

• Neprišli my 4 produkty k sade ktorú dom si objednala

• Odtiene lakov mi boli doručené také, aké som si vôbec neobjednala, veľmi zle sa aplikujú, sú akoby boli staré, husté a pri nanášani vytvárajú také brazdy. Ak dám viac laku zlievaju sa po bokoch. Výsledný efekt je akoby nechty boli pogumované. To , čo ponúka video je diametrálne odlišné.

Donedávna som bola velmi spokojná s týmto obchodnom...objednávala som viac krát ale posledné dve objednávky ma sklamali. V jednej mi nebol doručený jeden z objednaných produktov pritom vo faktúre bol zaplatený ale mi neprišiel. Neriešila som to lebo to bol pá centov. A v terajšej objednávke ma zarazilo to, že na stránke máte písané, že pri objednávke do 13.00 objednávku doručíte na druhý pracovný deň. Ja som objednávala v nedeľu večer a objednávka mi bola doručená až v stredu.

• Brúska v balení.. nefunkčná redukcia rýchlosti...je potrebné pred odoslaním skontrolovať stav a funkčnosť produktu

Dobrý deň Alena,

pri probléme so zásielkou, resp. s akýmkoľvek produktom je vhodné nás kontaktovať. Reklamácie riešime do 7 dní.

Tím Aspira.sk

• Produkty z tejto stránky sú z Poľska, a predávajú sa tu za enormné ceny pričom kvalitou sa chváliť určite nemôžu.
    • Produkt vyzerá byť z lacného materiálu

• rýchle doručenie

nie som spokojna s kvalitou mojej objedńavky. kúpila som si set na umelé nechty s UV lampou a mozem povedat ze jedno velke sklamanie…gély sa odlepuju po dvoch dnoch - som velmi nespokojná, zbytocne vyhodené peniaze (vsetko robim podľa postupov)

V lampe mi absolutne netvrdne gel lak...som sklamana9

Dobrý deň Alžbeta,

dôležitý je správny postup. Gél, alebo gél lak v lampe nevytvrdne úplne. Na nechtoch vzniká lepkavá vrstva, tzv. výpotok. Túto lepkavú vrstvu je potrebné zotrieť tampónom namočenom v prípravku cleaner.

Video návody, ako pracovať s našimi produktami nájdete na našom youtube:

Tím Aspira.sk

• Gél laky, ktoré som si objednala - čo sa kvality týka, hotová katastrofa!

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Cleaner uzáver na fľaštičke bol otvorený, takže sa vylial v krabici :(

Dobrý deň Jana ,

mrzí nás vzniknutá situácia. Stačilo nás kontaktovať a vyriešili by sme to k Vašej spokojnosti.

• Nekvalitné

Farba gel lakov SILCARE nekoresponduje s fotkou na stranke. Objednala som si 3 laky a kazdy sa lisi od prezentacnych fotiek. Nude farba je neonovo oranzova, staroruzova je neonova pink, syta cervena je viac do oranzova. Podkladova baza silcare ako aj laky netvrdnu, su lepkave a maju vypotok. Po zotreti vypotku farba zmatnie a vyzera ako by ste si nehty malovali centrofixou. Objednala som si celu sadu a dokonca pochybujem aj o samotnej led lampe.. nakupim inde.

Dobrý deň Katarína,

zobraziť reálnu farbu gél lakov nie je jednoduché, nakoľko každé zariadenie (mobil, tablet, pc) zobrazuje farby rozdielne.
    Všetky naše gél laky majú výpotok – sú lepkavé po vytiahnutí z lampy. Video návody, ako pracovať s našimi produktami nájdete na našom youtube kanály:

Tím Aspira.sk

• Do dnesneho dna mi neprisla mona objednauka som velmi sklamana

Dobrý deň Nikola,

zásielka bola odoslaná 30.03.2022 – deň po prijatí objednávky. Prepravná spoločnosť sa zásielku pokúsila doručiť 31.03.2022 o 12:11. No z dôvodu nesprávnych údajov uvedených v objednávke sa zásielku nepodarilo doručiť. Zašlite nám prosím telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér zastihne na náš email [email protected]

UV led lampa nefunguje

Dobrý deň Miriam,

Vaša objednávka bola realizovaná v novembri 2021. Lampu nám môžete kedykoľvek po dobu 24 mesiacov od zakúpenia poslať na reklamáciu.

S úctou
    Tím aspira.sk