• nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 týždňami

• Rýchle dodanie tovaru. V jeden deň objednane a na druhy deň som to už mala doma.

dobré ceny, promptnosť

• Veľká spokojnosť s nákupom

• Rýchle doručenie, top stav

• Super
  • nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 1 mesiacom

• Veľmi rýchle dodanie, s tovarom som spokojná.
  • nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie, tovar na sklade

• Cena, kvalitné produkty, darček
  • nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 2 mesiacmi

Rychle dodanie, dobra cena a kvalita...

• rýchle doručenie,
    • skvelé akcie
    • pomer ceny a kvality ponúkaných produktov je takmer bezkonkurenčný
    • ku každému produktu je podrobný popis
    • aj pri velkej objednávke ako bola moja cca 130 eur na 3 krát v priebehu 4 dní mi prišlo všetko tak ako som objednala bez jedinej chyby. nič nechýbalo ani nebolo pomotané
    • tovar prišiel v poriadku, riadne zabalený a každý kus v poriadku bez známok nejakého používania alebo poškodenia
    • slabý sortiment na niektoré druhy ako pomocky, štetce, uv/led lampy, vrchné gely kde chýbalo viac efektov ako napríklad matt efekt , nieje z čoho veľmi vyberať
    • trošku zmatočné doručenie ( popis doručenia a reálneho doručenia bol iný a preto som musela na poslednú chvílu odkladať objednávku na poobedie aby som si zabezpečila čas(prestávku) na prevzatie balíka a financie kedže som bola celý den v práci a nedalo sa mi prevziať objednávku priamo u kuriéra) malo mi to prísť dobierkou na poštu a nie kuriérom na adresu. Nič hrozné ale z roboty sa len tak odísť nedá a ešte aj nepripravená :-)

Skvelý obchod v ktorom som urobila naraz 3 objednávky. Výrobky uv/led primerané kvalitou a cenou avšak málo druhov niektorých produktov, nieje z čoho veľmi vyberať hlavne čo sa týka pomôcok, lámp či už uv/led, magnetických uv gelov, magnetov, vrchných uv gelov, štetcov na uv gel a aj sád štetcov. Je toho viac no nebudem to tu rozpisovať vo veľkom ale odporučila by som obchodu rozšíriť sortiment hlavne na ten základ, pretože ja osobne by som si objednala ešte kopec vecí ktoré mi chýbajú ako napr. top gél s matným efektom, viac géllakov cat eye myslím farby na výber atď. S nákupom som spokojná a gél laky Color it ktoré som objednala sú skvelé, ale majú tendenciu na nechtoch meniť trošku farbu na niektorých miestach ( nieje to nejako extra viditeľné ale je to tam ) a vzorkovníky na stránke niesu pri každom géliku až také presne a preto mám pár odtieňov ktoré sa mne osobne až tak nepáčia v skutočnosti a vymenila by som ich hneď za iné . Inak obchod odporúčam hlavne pre výrobky ktoré sú vo výbornej kvalite za výbornú cenu. ďalším pozitívom je že keď majú akciu tak to naozaj stojí zato a zľavy sú citeľné :-) hlavne pri veľkom nákupe sa to oplatí a ešte k tomu dávajú aj darčeky podľa vlastného výberu. U mna spokojnosť na 85 % . tých 15% je len moj subjektívny názor na slabý výber sortimentu a hlúposti :-) obejdnala som si asi za 130 eur na 3 objednávky ale ani raz sa nepomýlili a doručili všetko ako mali :-D

• Rychle dodanie
    • Kvalitné výrobky
    • Darček
    • Bohaté príslušenstvo

Bonus v podobe darčeka

• Rýchle dodanie
    • Nízke ceny
  • nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 2 mesiacmi

Dobrý výber a rýchle dodania som spokojná

• nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 mesiacmi

Na tejto stránke som si objednala prvýkrát, doručenie tovaru bolo rýchle komunikácia tak isto veľmi dobrá, určite si objednam znova.

• nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 mesiacmi

Prehladna stranka, tovar v dobrych cenach

• nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 mesiacmi

• rýchlosť vybavenia a doručenia, maximálna spokojnosť, ochota
  • nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 mesiacmi

Po upozornení, že mi bola doručená iná položka z objednávky, mi bez problémov poslali správny tovar a zamenený mi ostal, ako darček doma. Veľmi milé ospravedlnenie :)

• nakúpil v obchode ASPIRA.SK pred 3 mesiacmi

Super ceny, materiál s ktorým sa ľahko robí aj začiatočníkovi.

• Dobrá kvalita
    • Rýchle dodanie