• Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Veľmi profesionálny prístup
    • Najlepší obchod s oblečením na internete
    • Výborná politika vrátenia alebo výmeny tovaru
    • Staré známe Army original
    • Videá k produktom, predstavujú produkty ako také, ich veľkosti a kvalitu
    • Ako army original boli v komunikácii a tých videách ešte lepší . Videá boli komentované a človek si sortiment vedel lepšie porovnať a teda si aj vybrať ktorý je lepší alebo vhodnejší.

Z Army original / monaron objednávame dlho a pravidelne, za tento čas sa mi ani raz nestalo že by prišlo od e-shopu k nejakému pochybeniu. Preto hodnotíme tak kladne a pozitívne . Jediné čo by som chcel aby zlepšili je rozšíriť sortiment možno aj o iné značky a vrátiť komentáre k videám .

• Majú veľa videí, kde je pekne vidno čo kupujete a dokonca aj porovnanie s inými podobnými produktami
    • Vždy nejaké zaujímavé zľavy
    • Majú dobre kombá za skvelú cenu, napr. kraťasy + tričko, alebo dovojo nohavíc apod
    • Kvalitné produkty, nestalo sa mi, že by mi prišlo niečo poškodené
    • Oblečenie príde rovno s vreckom na vrátenie, alebo výmenu ak by Vám bola vec malá, alebo nesedela
    • Keď som niečo potreboval riešiť, alebo sa spýtať, vždy bola rýchla a príjemná komunikácia so strany obchodu napr. na FB, alebo na telefóne

Za mňa najlepší eshop na Slovensku aj v Čechách

• seriózny obchod
    • videa k produktom

• rýchlosť doručenia
    • výborná komunikácia
    • nadštandartné podmienky výmeny tovaru a jej flexibilita s rýchlosťou

• dobre ceny
    • extremne rychle dorucenie
    • obal pre pripadne vratenie tovaru.. wow :)

Nerad si objednavam oblecenie z eshopov pretoze malokedy mi sadne velkost a dotahovanie sa s posielanim a hladanie krabic, obalok atd na zabalenie a zaslanie s5 je daco co ozaj neznasam. tu ma oslovili jedny gate a som si povedal, ze risknem. Nastastie velkost sadla uplne presne ale co ma dostalo je, ze priamo v baliku bola igelitova obalka na pripadne zaslanie tovaru s5. Toto mimoriadne ocenujem a z tohto obchodu kedykolvek nakupim rad aj v buducnosti. Tiez doba dodania bola den co je skvele.

• Skvelá kvalita tovaru
    • Dobrý výber tovaru
    • Keď vystihnete akciu máte aj výhodnú cenu
    • Asistované vrátenie ak vám tovar nesedí, tovar od vás prevezme kuriér a peniaze máte na účte v priebeho 2-3 dní.
    • Bol to už niekoľký nákup v poradí a nebol posledný
    • Dodanie za dva dni od objednania

• Rychle dorucenie na druhy den kurierom
    • Testovacie videa o tovaroch
    • Kvalitne veci

Obchod pribudol medzi oblubene zalozky a urcite budem nakup opakovat

perfektne jednanie

• Rychlo a super tovar

Výborný rýchly nákup. Nohavice veľkosť e nesedeli, vrátil som na výmenu, prišli o dva dni. Ešte aj s vreckom na výmenu a bezplatné cez kuriéra. Úplne jednoduché, rýchle a pohodlné. Super.

• Tovar prisiel ihned na druhy den
    • Nesadla mi velkost,prehladnym a jednoduchym sposobom na stranke som zvolil vymenu tovaru,pricom som si mohol doobjednat este aj iny tovar
    • Ihned na druhy den mi prisiel vymeneny tovar a kurierovi som len odovzdal tovar na vymenu v obale,ktory bol prilozeny v prvej objednavke a na ktory len kurier nalepil etiketu
    • Videorecenzie a tabulka velkosti su velmi platne pri vybere produktu

Som nadmieru spokojny a s takym pristupom,rychlostou a sluzbami som sa nestretol este v nijakom obchode,tovar kvalitny a dobre sadol(menil som velkost pri tovare,ktory bol inej znacky ako ten,ktory mi bol dobry v takej velkosti), len odporucam.

kvalitný tovar - rýchle dodanie

• Vyborna komunikácia

• vynikajúca komunikacia
    • ceny su super
    • poradenstvo super

• Rýchle odoslanie. Aj napriek tomu že kuriéri sú dosť vyťažení v tomto období.
    • Tovar presne odpovedal popisu.
    • Výber veľkosti presne sedí podľa meraní ako sú v návode. Takže je tu tovar aj pre poriadnych chlapov
    • Všimol som si že pri 2paku nohavice + tričko mi nešlo navoliť veľkosť trička ale verím že sa to dá odkomunikovať.

S nákupom som spokojný a určite si v ňom ešte niečo vyberiem :-)