• tovar doručený nasledujúci deň
    • rýchle jednanie pri reklamácií a vrátení tovaru - moja chyba pri objednávke rozmeru tovaru

• Super obchod. Do 2 dní som mala tovar doma

rýchle dodanie, dobré ceny

Tovar bol ihneď zaplatený po objednávke, odvtedy nič. Telefón vypnutý, žiadna sms, žiadna odpoveď na mail....komunikácia 0.

Reakcia obchodu ARIANE SK

Dobrý deň.
    Vzhľadom k tomu, že sa prezentujete ako ANONYM. Dali sme si tú námahu a prekontrolovali sme si všetky objednávky z dátumu 18.5.2022 a neevidujeme žiadnu nevybavenú alebo zabudnutú objednávku. Telefón nemáme určite vypnutý, zapnutý je 24 hodín 7 dní v týždni. Keď si prečítate naše recenzie, nemáme to dôvod robiť pri žiadnej objednávke. Mrzí Váš naša reakcia. Ak to je tak, ako my píšeme, považujeme Vašu recenziu ako poškodzovanie nášho mena. Vždy sa snažíme riešiť každú objednávku v spokojnosti zákazníka. Aj keď náhodou sa stane, že je tovar vypredaný, snažíme sa ponúknuť zákazníkovi adekvátnu náhradu, alebo vrátenie peňazí a dokonca aj úprimné ospravedlnenie za vzniknuté komplikácie.
    S pozdravom,
    Jaššo, Arianesport

• rýchlosť vybavenia objednávky

Okamžité vybavenie objednávky, tovar do jedného dňa doručený, vodič veľmi milý a ústretový ako plus je zo všetkých dostupných ponúk najlepšia cena. Za mňa teda veľká spokojnosť

• V 100% stave

• Dobrá komunikácia

• Rychle dorucenie

odporučam

• dobrý výber
    • bezproblémová komunikácia
    • rýchle doručenie

• Promptné, rýchle dodanie. Stručne ale presne popísané parametre výrobku, reálne foto

• skvely popis k produktom
    • okamzite doručenie

• Blízko bydliska,pre prípad reklamácie osobne

Poškodené korčule.Odlomená brzda . Prilepená sekundovým lepidlom.Dcera len vyskúšala po byte a hneď sa jej to odlomilo.Som sklamaný.

Reakcia obchodu ARIANE SK

Dobry den.
    Mrzi nas Vaša recenzia, ale môže sa stat, že sa tovar poškodí, ale za to my ako predajca nemôžeme, ale stačí nas kontaktovať a nie hneď písať zapornu recenziu. Ak by ste nas namiesto písania recenzie kontaktoval ohladom reklamacie, urcite by sme ju vyriesili Vo Vašu spokojnosť a hlavne bez Vasich zbytočných nakladov. Buď by sme Vam vratili peniažky, alebo by sme Vám korčule vymenili za bezchybné. Z našej iniciativy Vás budeme kontaktovať a vyriešime reklamaciu vo Vašu spokojnosť. Chapal by som Vasu negatívnu recenziu, ak by ste nám podal reklamaciu a my by sme ju neriesili, ale to sa nestalo, lebo do dnešneho dňa sme od Vas nedostali žiaden podnet na reklamaciu.
    S pozdravom.
    Jaššo,Arianesport
    PS: PISANIE NEGATIVNEJ RECENZIE DANY PROBLEM NEVYRIESI.

Tovar som vrátil kvôli nevyhovujúcim parametrom, ale komunikácia aj dodanie bolo v poriadku.

• Promtne vybavene

Rýchle doručenie vlastnou dodávkou, pán bol veľmi ochotný a doniesol mi tovar aj na inú adresu, ako som uviedol

• Výborná komunikácia, ústretovosť, určite odporúčam.

• Rychle vybavenie
    • Tovar presne podla popisu