• Rýchle jednanie
    • Kvalitný tovar

• Rýchle dodanie tovaru

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

V podstate dosť dobre, ale tovar nemám. Písala som na Vás, že čo sa deje a dostala som odpoveď, že to dopravné , že majú toho veľa a mám čakať 2 i viac dní. Takmcakam.

• naj cena
    • doprava zadarmo

Absolutna spokojnost- tovar bol doruceny dalsi den a to s dopravou zadarmo!

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Rýchle vybavenie a rýchle dodanie

Dobrá a rýchla komunikácia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Veľmi rýchle dodanie, mraznička dorazila na druhý deň, na stránke je informácia, že o 2 dní, takže spokojnosť.

• Tovar prišiel podľa dohody načas, všetko OK

• Rychlost, presnost, kvalitna komunikacia
    • Nic

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Objednane doručené. Bodka.

Ok.

• pomerne rýchle dodanie
    • dobrá cena
    • ústretovosť

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

Rýchle dodanie . Objednala som už 2 x po Tom ako mi prišla 1 objednávka. Odporúčam

• Rychle dodanie tovaru

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

Rýchle dodanie , výborná cena aj komunikácia

Rýchlosť

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• nižšia cena než v ostatných e-shopoch

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

Som spokojný, rýchle doručenie a ochotní pracovníci, ktorí mi pomohli s objednávkou.