• Správne ceny
    • Rýchlosť a možnosti doručenia

6.ty deň, tovar doteraz neprišiel a nepríde určite ani v 7.my deň nakoľko sa objednávka dodnes nepohla resp. nebola odovzdaná dorucovacej spoločnosti.

• rýchlosť
    • našiel som viac titulkov

Ozaj expresné doručenie, za 2 dni objednávka na vydajnom mieste Packeta, tovaru niet čo vytknúť, zabalené fajn, takže super obchod. Akurát trošku pozor na tú cenu dopravy, je to finta v boji s konkurenciou na Heureke, v košíku Vám potom pripočítajú manipulačný poplatok, ale aj tak asi sú najlacnejší a ako som písal, expresne vybavenie doručenie, nakupujem pravidelne odtiaľ.

• Objednávka bola vybavená promptne a tovar doručený načas.

• Fajn ceby

Slabšia komunikácia

Tovar prišiel veľmi skoro. Bohužiaľ mal malé poškodenie. Nespôsobené prepravou.

• Výrazne lacnejšie knihy ako u konkurencii
    • extrémna rýchlosť dodaia

Knihy som objednala, kartou zaplatila a na druhý deň so ich už mala.

S obchodom som maximálne spokojný.

Bezproblémové objednání, info o přepravě, rychle dodání- až do převzetí vše v pořádku. Po rozbalení vsak nepříjemné zjištění- 2 knihy mají roztrhane obaly. První cca 2cm, ale druhá kompletně cca v délce 16cm. Vzhledem k tomu, že jedná o nové knihy a nebyly zrovna levné, tak za mne určitě zklamání.

• najlepšia cena na trhu aj poštovné prijateľné
    • Expedičný poplatok, iný predajcovia tento poplatok nevyžadujú za zabalenie knihy,s tým som sa ešte nestretol

Celková spokojnosť

rýchle dodanie,všetko bez problémov

• Ceny, tovar skladom, rýchlosť doručenia, informácie o knihách

Oplatí sa

• tovar bol doručený na výdajné miesto do 3 pracovných dní
    • knihy boli v dobrom stave
    • jedna z kníh mala trochy špiny na vnútornej strane obalu (možno z nesprávnej manipulácie alebo už pri tlači)

Žiaden problém, seriózny obchod

• dva týždne od zakúpenia tovar nemám
    • komunikácia nulová

• Expresné doručenie

• rýchle dodanie,
    • výhodné ceny
    • žiadna

odporúčam!!!!

• priaznivé ceny, rýchle dodanie, promptný a milý zákaznícky servis
    • oceňujem aj balenie tovaru (produkty boli vložené medzi 2ma kartónmi a previazané páskou - knihy sa neobili/nepoškodili a zároveň ich neposlali v zbytočne veľkej krabici s výplňou :)
    • mám dojem, že tovar je posielaný z ČR - cez zásielkovňu prišiel exresne rýchlo vzhľadom na predvianočný čas (myslím že 1-2 dni od upresnenia odbjednávky)
    • prehľadná web stránka

možno výber kníh nie je až taký obsiahly ako v iných knihkupectvách, no za mňa to bola aj výhoda - nevedela som úpne presne po čom idem (vianočné darčeky), tak som nemusela klikať cez nekonečno stránok :)

• Kniha bola cenovo výhodnejšia ako v konkurencii
    • Kniha došla poškodená, zrejme stroj, ktorý zaťahuje eska-pasky, zatiahol jednu až tak, že sa natrhol zadný obal. Poškodená bola aj krabica.