Spokojnosť

• Dobrý zákaznícky servis

Do detailov sme rozobrali s predajcami celý problém, pani ešte konzultovala aj s kolegami z čiech či by bolo vhodné dané riešenie. Nakoniec sme dospeli k riešeniu, ktoré je funkčné a zároveň podľa mojich požiadaviek.

Veľká spokojnosť

rýchla dodávka, dobrý popis výrobku, jeho účinkov a užívania

• ziadna

• Rýchlosť a komunikácia

• Veľmi rýchle a kvalitné vybavenie objednávky . Veľmi dobrá komunikácia s prepravcom a dodanie bez závad.

Doporučujeme objednávať tovar je na kvalitnej úrovni a s dodávkou nie sú problémy. Objednávka je vybavovaná rýchlo za dobrej komunikácii s predajcom.

Dobrá a rýchlakomunikácia a vybavenie objednávky

• Bola som veľmi spokojná

• Odporúčam OK.

• Promtne vybavenie

Okej

• Blizko bydliska

dobrá spolupráca

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Žiadny problém
    • Príslušenstvo ku objednanèmu produktu, čo je super, pretože to nemusím hľadať v inom e-shope
    • Nezistil som žiadnu

Rýchle doručenie, príslušenstvo k danemu produktu, a nemusím strácať čas s hľadaním v iných e-shopoch

Rýchle vybavenie objednávky, ochotný personál...

• naozaj velmi rychle dorucenie
    • ziadna

• Bolo to rýchle vybavené.
    • To čo som kúpil je podľa mňa výrazne predražené, šetrič na vodu je za 1,5 eura a toto za skoro 50 eur. Materiálu je tam približne rovnako, viem, platí sa za myšlienku, ale 10 eur by stačilo. Navyše som musel použiť starý šetrič, vlastne časť, ktorou som potreboval uchytiť nový, lebo ten mal závit vnútorný, nie vonkajší, aký je treba na väčšinu batérií.

Reakcia obchodu Aquapro-shop.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že nie ste spokojný. V každom prípade toto zariadenie nie je len šetrič vody, ale zároveň zlepšuje chuť a vôňu vody, znižuje obsah vodného kameňa a znižuje kontamináciu vody. Zrejme ste si vybral zlý typ zariadenia podľa závitu, je s vnútorným a potom s vonkajším, preto Vám to nešlo namontovať. Aj napriek všetkým komplikáciám, verím, že časom zariadenie oceníte.
    Prajeme Vám všetko dobré.

Veľmi dobre jednanie so mnou ako so zákazníkom, veľmi dobre poradenstvom v tomto obore som maximálne spokojný s ich službami

Veľmi ústretové jednanie so zákazníkom. Tovar prišiel rýchlo a bezpečne zabalený.
    Odporúčam.