• Rychlost dodania
    • Vyborna komunikacia
    • Siroky sortiment v ponuke

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Dúfame, že ste so svojím nákupom spokojný a v budúcnosti sa na nás opäť obrátite.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

• Rýchle vybavenie objednávky a ústretovosť obchodu ďakujem.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Vážime si, že ste si pre svoj nákup vybral práve náš obchod a dúfame, že ste s hodinkami spokojný.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

• S týmto obchodom som veľmi spokojný, nakupoval som už viackrát v minulosti, vedeli mi aj poradiť a vždy som kúpil to čo som chcel.
    • V obchode pracujú odborníci na potápačskú techniku, a vedia vždy dobre poradiť.
    • Tento obchod nemá nevýhodu.

Celkovo som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu a teší nás, že ste s našimi pracovníkmi a rovnako aj so svojím nákupom spokojný.
    Dúfame, že Vám zakúpený produkt dlho a správne poslúži.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

• Tovar som pôvodne vyberala predajni. Oceňujem profesionálny prístup, príjemné vystupovanie, ochotu a najdôležitejšie, že mi pani vedela poradiť vybrať si podľa mojich požiadaviek. Ďalším plus bola zľava pri objednaní on line. Okuliare neboli
    • na sklade, takže dodanie chvíľu trvalo, ale bola som s touto skutočnosťou oboznámená.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za vašu milú recenziu a teší nás, že ste s Vaším nákupom a rovnako aj s našimi službami bola spokojná.
    Dúfame, že Vám okuliare správne poslúžia a v budúcnosti sa opäť obrátite na náš obchod.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

Objednávka bolo rýchlo vybavená a tovar v krátkom čase dodaný a kvalitný. Som maximálne spokojná.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Na kvalite produktov si dávame záležať, takže nás teší, že ste spokojná.

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu a dúfame, že Vám plavecké pomôcky poslúžia presne podľa Vašich predstáv.

Super. Ochotný personál.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu milú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami bol spokojný a dúfame, že Vám v budúcnosti budeme môcť opäť pomôcť.

• promptné doručenie ,dobrá komunikácia
    • nie je

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Pre nás je komunikácia so zákazníkmi základom, takže nás teší, že sa nám v tomto ohľade darí. Dúfame, že Vám zakúpený tovar dobre poslúži a v budúcnosti sa na náš obchod opäť obrátite.

• promptnosť
    • komunikácia
    • tovar

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste s nami boli spokojná a dúfame, že Vám zakúpený tovar správne poslúži.

• Rýchle vybavenie a dodanie

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu a vážime si, že ste sa s nákupom obrátili práve na náš obchod.

• K objednávke malý darček - káva

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu a nákup. Dúfame, že sme Vás malým darčekom potešili aspoň tak, ako Vy nás.

• Zly zakaznicky servis

Zakupila som si 3 veci online, pri ktorych sa neplati po postovne kedze zakazka bola na €100. Na druhy den mi bolo povedane, ze jedna vec nemusi byt dodana tyzdne az mesiace. Nebol to problem, pretoze so ju nutne nepotrebovala. Predajca navrhol rozdelit zakazku na 2 dodacie listy s cim som suhlasila. Ked mi prisli emailom predajca na jednom s tychto rozdelenych zakazok uz uctoval postovne a vysvetlil mi to, ze vsak objednavka je pod €100 a na jeho stranke je jasne napisane, ze sa plati postovne. Tymto mi povedal, ze JA som chcela objednavku rozdelit a ze tym padom je to samozrejmost a logicky to vyplyva z ich stranky. Ked som sa ho spytala, preco ma na to neupozornil tak sa zacal spravat velmi be profesionalne a stale si zastaval svoju stranku a tvrdil, ze kvoli takej malickosti som nespokojna. Miesto toho, aby navrhol obe dodavky bez postovneho to on zobral z druhej strany a zacal ma osocovat a zosmiesnovat, poukazaovat na moj dovod nespokojnosti ako cosi smiesne a tvrdit, ze s takymto cosi sa este nestretol. V tom momente som prerusila spojenie s dodatkom, ze objednavku rusim. Nasledne mi poslal sms spravu, v ktorej uviedol link na heureku stranku kde sa zakaznici vyjadruju k spokojnosti s nakupmi v tomto obchode. Opat vo velmi negativnom az sarkastickom tone. Nasledne mi prisli 3 emaily so zrusenim objednavky. Takze od 2.6. uz cakam na vratenie penazi, ktore si tento obchod uctoval za tovar, ktory sa zrusil a v podstate nedokazal poskytnut i ked bol na ich stranke oznaceny ako Top 3 predavajuce tovary. Dnes je 14.6. a stale nic. Neprekvapilo by ma keby predavajuci z urcitej jesitnosti vratenie penazi predlzoval co najviac a popripade sa snazil ich aj nevratit.
    Vzdy sa snazim dat sancu mensim spolocnostiam pred vacsimi, ale v tomto pripade sme si presne tie iste veci objednali z Amazonu nakoniec a usetrili k tomu €40.
    Takze poucenie do buducna pre predavajuceho ohladom zakaznickeho servisu je, aby dal moznost zakaznikovi uplatnit jeho prava a zaroven uskutocnit svoju povinnost predavajuceho na efektivny a spravodlivy priebeh transakcie.
    Zial tuto spolocnost v buducnosti nebudem odporucat.

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

V prvom rade chcem spomenúť, že nikto vás nezosmiešňoval. Vy ste to dala do roviny, že sme nejaký klamlivý obchod, ktorý si účtuje peniaze len tak ako ho napadne. Faktom však je, že ste si objednala tri veci, kde jedna z nich bola dostupná do 14 pracovných dní, na čo ste bola aj upozornená a túto dostupnosť ste musela vidieť na stránke, ako aj v košíku. Tak sme sa po vzájomnej dohode dohodli, že objednávku rozdelíme a jednu z tých vecí vám pošleme neskôr a práve pri tej veci, ktorú sme Vám mali poslať neskôr, sme si logicky zaúčtovali sumu za dopravné náklady. Je predsa logické, že keď sa objednávka rozdelí, tak vznikajú ďalšie náklady na dopravu a my sme nemali dôvod Vám posielať aj ďalšiu zásielku zadarmo, keďže ste pri tomto tovare mala 14 dňovú dostupnosť. Iné by bolo, kebyže uvádzame, že tovar je skladom a skladom by nebol, tak v tomto prípade by sme vám poslali obe zásielky zadarmo, pretože by sa jednalo o našu chybu, ale pri vašej objednávke k žiadnej chybe nedošlo , takže jednu objednávku by sme vám poslali bez dopravných nákladov a za druhú by ste dopravné náklady zaplatila, nič viac a nič menej. To ako ste z tejto záležitosti urobila drámu, doteraz nerozumiem. Peniaze za tovar vám samozrejme vrátime. My nie sme žiaden klamllivý obchod ako si vy myslíte a keď sa pozriete a prečítate si naše recenzie nižšie, tak o tom získate dôkaz, ako aj ďalší ľudia si urobia o tom obraz sami.

• kvalitné produkty ochota pomôcť s výberom

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste sa so svojím nákupom obrátili práve na náš obchod a dúfame, že Vám v budúcnosti budeme môcť opäť poradiť a pomôcť.

• Veci sedia podla tabulky
    • Rychle dodanie na druhy den

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Dúfame, že ste so svojím nákupom u nás spokojná a neoprénový komplet Vám poslúži podľa Vašich predstáv.

• dodane na druhy den

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme Vám za recenziu a dúfame, že Vám v budúcnosti budeme môcť opäť urobiť radosť.

• rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Objednávky sa snažíme vyriešiť vždy čo najrýchlejšie, aby sa naši zákazníci mohli čím skôr tešiť so svojich zakúpených vecí.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

Rýchle a korektné jednanie, drobnosti doladené k spokojnosti zákazníka. Som veľmi spokojný, ako vždy, preto tu nakupujem

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za vašu milú recenziu. Vždy sa snažíme objednávky vyriešiť tak, aby bol zákazník čo najspokojnejší, preto sme radi, že sa nám to darí. Dúfame, že ste so zakúpenými vecami spokojný a veríme, že Vám v budúcnosti budeme môcť opäť pomôcť.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Váš Team aqua-pro.sk

• super rýchle dodanie, výborná komunikácia s obchodom, kvalita výrobku tiež výborná
    • široký výber tovaru

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za milú recenziu. Teší nás, že ste boli s nákupom spokojná a dúfame, že sa na nás obrátite aj nabudúce.

bol to iba prvý nékup

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme za Vašu recenziu, dúfame, že ste bol spokojný a nakúpite u nás aj nabudúce.

• rychlost
    • presnost
    • dobra cena
    • kvalita tovaru
    • pekny eshop

Reakcia obchodu aqua-pro.sk potápačské a plavecké potreby

ďakujeme Vám za milé hodnotenie a recenziu. Sme radi, že ste s nákupom u nás bol spokojný a dúfame, že Vám zakúpené plavecké okuliare dlho poslúžia.