• Neviem, či to bola chýba obchodu, alebo dopravcu tovar mi prišiel poškodený, popraskané kryty ,kúpil som nové,obchod,chcel vyjadrenie dopravcu a naopak tak som to rieši po svojom dik.

• Tovar som objednal z Alzi, kde zavadzali že do tyždňa , nakoniec to malo byť o mesiac a pol tak som to zrušil a objednal ten isty tovar z Mall sk . Neuverite ale ten isty problem . Tak som to objednal z Apollo. Bolo to naozaj rychle a spoľahlive .Ďakujem
    • Zatiaľ nič.

• komunikácia je dobrá ale az ked sa o tovar zacnete naozaj zaujimat tym ze ich kontaktujete, tak vam dodaju informacie ktore by mohli poskytnut hned
    • nevyhoda je presne ta ista ako som opisal ich vyhodu

komunikujte vsetky informacie hned ako ich mate dostupne, poskytnutie tracking number zasielky zakaznikovi hned ako nim disponujete je OBROVSKY plus pre zakaznika. ked pošlete fakturu v PDF to nic neznamena, posielajte uplne kazdy krok ktory sa s objednanym tovarom deje.

Obratom prišiel email s potvrdením objednávky a odvtedy 7 dni ani mú ani bú . .

rýchle doručenie.tovar v poriadku.Dobrá cena.

rýchla dodávka dobré ceny

• rýchlo, spoľahlivo bez zbytočností

Nema problema.

• výborné ceny

• výhodná cena
    • rýchle doručenie

• Neposielaju info ci bol balik odoslany

• Super ceny

Nemám čo vytknúť. Doprava 3 pracovne dni možno dnes uz pride niekomu ako veľa ale my sme spokojní. Objednané vo štvrtok a vysávač bol doručený v utorok.

• Okamžitá komunikácia.

rýchle dodanie

Objednávka vybavená rýchlo veľká spokojnosť

• "Ihned na odoslanie" neberte ze to maju skladom respektive ihned na odoslanie znamena ze po tyzdni stale nemam tovar
    • Po 3pokuse mi jakub odpisal

Neviem čo si mam o tom mysliet tiez pracujem obchod/sklad ale ak je daco skladom s odoslanim ihned cakam ze to budem mat 1--2 max 3dni termin dodania ☝️ . Tu ani neviem kedy tovar odoslu a ci vôbec.

• velmi rychle dodanie po expedovani
    • najlepsia cena produktov v ramci CZ/SK
    • sutaz
    • komunikacia a ochota kuriera
    • kurierska sluzba vam posle info o doruceni v den dorucenia a nie aspon 1 den dopredu (lebo dorucenie je prilis rychle)

• Rýchle doručenie, dobré ceny.

Dobrá cena.

• Široký sortiment tovaru,príjemné ceny.

• Dobré ceny
    • Neviem