Kedze mi neprislo potvrdenie objednavky, ani obchod nereagoval na moju otazku co sa s objednavkou deje, tazko hodnotit nakup kedze neprebehol..ale komunikaciu obchodu hodnotim velmi zle...

• Tovar objednaný pred 17 dňami , doteraz nedorazil.

Po týždni čakania sa mi nikto neozval ohľadom objednávky

Velmi zlá komunikácie s obchodom doteraz nechápem stejné výrobky ale dve firmy kto se ma v tom vyznať skončila som s Vami

Kvalitu produktov hodnotim velmi pozitivne, mam s nou len dobre skusenosti. Avsak v pripade obdrzania zlavovych kuponov je online nakup velmi narocny - bud su produkty na kt sa kupon stahuje takmer vsetky vypredane, alebo dany produkt je zobrazeny ako dostupny, avsak po zrealizovani objednavky je objednavka zrusena z dovodu nedostupnosti produktov.

• Kvalitné produkty, za výhodné zľavy. Inak radšej nakupujem AB v kamenných obchodoch.
    • Zásielka došla poškodená, vpodstate otvorená, síce držala po kope.
    • tovar bol nepoškodený.
    • veľmi chabé balenie produktov.

• Doobjednala som si produkty, aby som dosiahla hranicu pre získanie darčeka (čistiaci gél na tvár). Ten bol nakoniec len zahrnutý vo faktúre, ale reálne som ho v balíčku nemala. Kontaktovala som kvôli tomu obchod, no ani po týždni som nedostala žiadnu odpoveď, ani sľúbený produkt.

Objednala som si vzorky v domnienke, že vyskúšam vaše produkty, ale ostala som nemilo prekvapená vzorky čo sa podľa mňa majú dávať zadarmo tak pýtate za ne 1€.az 1.50€.!!! Očakávala som za tú cenu mini balenie ale nie až také mini!!! S pozdravom Ľ.

• Sampon, ktory som kupila sa neda pouzivat. Vlasy uplne zamota a nepomoze ani balzam. Ruz nude ma farbu, ktora vobec nezodpoveda farbe na obrazku.

• Flaštička mi celá vyteká, asi zlé tesnenie, zachvílku sérum skončí a to bolo iba párkrát použité!!!

Sérum vyhovujúce na môj druh pleti, ale žial veľmi zlé balenie!!!’

• Chcela som si objednať od vás makeup, ale keďže mam svetlu pleť objednala som najprv vzorky. Bohužiaľ ani jeden z odtieňov mi nesedí
  • Zatil niesom spokojnatovar doruceny nebol takze to riesim.

Dobrý večer.
    Púder je veľmi tmavý a to nemám ani najsvetlejšiu pleť. Veľmi som sa tešila, že som si konečne našla vhodný púder (podľa ingrediencií) a naopak ostala som veľmi nespokojná.

Reakcia obchodu annemarieborlind.sk

Mrzí nás, že vám farba púdru nesadla, možno ho budete môcť využiť v letných mesiacoch.