• Rychlé doručení
    • Krásně zabaleno
    • 100% kvalita

Jsem naprosto spokojená, šampony krásně voní a vlasy mi přestaly vypadávat, mám je lesklé, hedvábné a zdravé. Doporučuji zainvestovat a pořídit si celou sadu na vlasy.

• Rýchle dodanie, perfektný zákaznícky servis

• Super pripravky,sluzby a rychle dodanie cez paketu

• Rýchle dodanie.

Skvele výrobky. Som veľmi spokojná.

• Rast nových vlasov
    • Odstránenie problémov s lupinami
    • Malé balenie
    • Vysoká cena

Všetko v poriadku, produkty dokonalé

• Nemám žiadne negatívne skúsenosti! Produkty sú kvalitou neporovnateľné!!

Zakaždým som maximálne spokojná s objednaním, komunikáciou, informáciami a dobou dodania.

• Rýchlosť doručenia tovaru

• Najlepšie produkty na vlasy a pokožku hlavy

Produkty andreine používam od decembra 2023,odvtedy sa mi zlepšila pokožka,nemám lupiny a aj kvalita vlasov je podstatne lepšia

Odporúčam

Za mňa výhoda je rýchle doručenie tovaru

Produkty sú výborné, šampóny trosku menej penia ako som zvyknuta ale je to asi kvôli prírodnému zlozeniu (predpokladám).
    Co ma trosku ale mrzí ze "fľaštičky" sú nešťastne a lacno urobene. Zo 4 produktov ktoré mam, mi na 2 uz nefunguje rozprasovac.

Spokojenost

• zla komunikácia , resp. žiadna
    • vlasy po umytí suché, zachlpené
    • priam nemožné rozčesať

Po prvom umytí prišlo veľké sklamanie. Cena určite nezodpovedá kvalite. Šampón neskutočne vysušil a zachlpil vlasy až tak, že druhé umytie nebolo ani možné. Po nanesení balzamu to jemne povolilo ale stále som mala veľký problém s rozčesaním.
    Opakovane som písala, ako ďalej postupovať (poprípade vrátiť) nakoľko šampón nie je v mojom prípade použiteľný - odpoveď obchodu žiadna.
    Nie všetko sadne všetkým, ale už len ochota komunikovať so zákazníkom a hľadať riešenie sa cení.

Reakcia obchodu Andreine 100% Prírodná vlasová kozmetika

Pekný deň, jednou z našich najdôležitejších priorít v našom tíme je práve komunikácia a pomoc našim zákazníkom a vždy sa snažíme rýchlo a efektívne vyriešiť všetko, čo zákazník potrebuje. Mrzí ma, že po pár dňoch čakania sa vám nedostala odpoveď, avšak na reklamáciu máme 14 pracovných dní. Ak zákazník požaduje komunikáciu rýchlejšie vždy odporúčame nám priamo zavolať, kedy by bola vaša nepríjemná skúsenosť vyriešená ihneď. Dovolím si tvrdiť, že vaša reakcia po umytí, môže byť zapríčinená viacerými faktormi, no nie tým, že by produkty boli nekvalitné a neplnili svoju úlohu. Práve naopak vždy odporúčame najskôr klientom prísť k nám do Hair therapy kde urobíme prvotnú hĺbkovú diagnostiku, konzultáciu a zistíme presné potreby zákazníka a hlavne nastavíme správnu terapiu a produkty. Je preto možné , že váš výber bol nesprávny, alebo sú vaše vlasy napríklad po farbení, odfarbovaní alebo majú inú hĺbkovú minulosť, kedy naozaj jeden šampón zázrak neurobí. Preto je vhodné poradiť sa vždy najskôr s našim trichológom pre dosiahnutie čo najrýchlejších a najvhodnejších výsledkov. Terapia u nás zahŕňa aj nastavenie správneho používania produktov a vytvorenia (niekedy až pretransformovania starých návykov na nové). Preto ak bol nesprávny výber, a vlasy sú vzlom vstave a prechádzajú si z klasickej starostlivosti a syntetických produktov na prírodné, je úplne prirodzené ak sú vlasy na dotyk iné.
    Veríme, že vám budeme môcť napraviť vašu nepríjemnú skusenosť a radi vám ako ospravedlnenie poskytneme zľavu a návštevu u nás v Hair therapy kde spoločne nastavíme správnu terapiu. Kontaktovali sme vás emailov. Ďakujeme za pochopenie

• Super rýchle dodanie

Veľmi kvalitné výrobky rýchlo dodané.

• Príjemná komunikácia

Prírodne produkty, rýchle dodanie

• Vôňa,sila

• Veľmi rýchle dodanie tovaru v zodpovedne zabalenom balíčku - nič sa nerozbilo, nepokazilo počas dopravy.