Uplna spokojnosť

Urcite odporúčam ci uz obchod alebo aj produkt ,ktorý som si kupila (oatmush) je skvelý mam ho v čokoládovo-kokosovej a ked sa mi minie urcite kupim další :) taktiež ma potešilo okrem kvality a dobrej chuti produktu aj rýchlosť dodania a darčekov k nákupu ktoré som dostala :) Dakujem krásne

Objednala som si prvýkrat výrobky od AMIXu na zaklade reklamy Olivie Pohánkovej, ktorá je naozaj úžasná fitneska, ktorá vie, čo robí. Výrobky, ktoré som si objednala, stoja naozaj za to. Keďže som sa intenzívne pustila do cvičenia, začala som aj s výrobkami od AMIXu, ktoré chutia výborne, sú praktické a vidím na sebe výsledky, ktorými sa blížim k vytúženému cieľu.
    Pán, ktorý objednávku vybavoval, bol nesmierne milý a poradil mi po telefóne, takže pracovníkov hodnotím tiež veľmi pozitívne.

• Kvalitka
    • Zatiaľ nemá

Odporúčam každému objednávať od amix nutrition je to kvalita

• Malo produktov fitness food :(

Výborný obchod

• Mohol k objednavke prilozit nejake darceky, alebo letaciky o aktualnych vyhodnych ponukach a akciach :)