• Zaslaný rozbitý produkt

Vážený zákazníku,
    je nám samozřejmě líto, že vám zboží došlo poškozené, ale není v našich možnostech před expedici každý produkt kontrolovat, zda má nějakou vadu.
    Myslíme, že by zde bylo také vhodné zveřejnit, že po vašem upozornění na poškozené zboží jsme zajistili na naše náklady svoz zboží zpět a zaslali podklady na vrácené peněz za zboží.
    V našem zájmu určitě není zasílat někomu poškozené zboží.

Amio.sk

• Kto nechce aby mu bol objadnený tovar dodaný, nech objedná tu!

Vážený pane,
    Zasílali jsme vám mail, že z celkem 2 objednaných kusů máme skladem jen jeden a zda chcete poslat jen jeden kus nebo počkáte na doskladnění. Bohužel vaší odpovědi jsme se nedočkali.
    Takže jsme vám znovu zaslali tento dotaz.

• Obchod ma siroky sortiment
    • Bateria bola poslana az po urgencii na 10 den po kupe a po 2 mesiacoch prestala fungovat, pricom povodna v tom istom telefone funguje nadalej.

Po snahe o dohodu o zaslanie na reklamaciu cez odberne miesto, ako maju uvedene na http://www.amio.cz/informace/reklamace.html zmenili podmienky. Vid dnes este stale fungujuca google cache: goo.gl/E5VWor

"Zákazník může uplatnit reklamace osobní návštěvou v místě provozovny prodávajícího, nebo zasláním zboží na adresu provozovny. Pro zákazníky, kteří si nechali zboží zaslat na odběrná místa je zaslání zpět zdarma přes reklamačního asistenta.Pro tuto možnost nás kontaktujte na [email protected]"
    versus po komunikacii s obchodom
    "Zákazník může uplatnit reklamace osobní návštěvou v místě provozovny prodávajícího, nebo zasláním zboží na adresu provozovny. Pro zákazníky, kteří si nechali zboží zaslat na odběrná místa je zaslání zpět zdarma přes reklamačního asistenta (platí pro zákazníky z ČR). Pro tuto možnost nás kontaktujte na [email protected]"
    A tam doplnena veta "(platí pro zákazníky z ČR)"

Vážený Romane,
    jen malá rekapitulace vaší objednávky. Zboží expedováno 28.12.2016. Dne 30.12.2016 zásilka převzata.
    12.6.2017 tedy po 6 měsících nám napíšete, že baterie co jste u nás zakoupil nedrží kapacitu.
    Pokud nám slovenská Zásielkovňa neumožňuje pro slovenské zákazníky reklamačního asistenta tak jsme vám napsali, aby jste reklamaci zaslal na naši adresu a také, že ze zákona máte právo na proplacení nákladu s reklamací.
    Z tohoto důvodu jsme také upřesnili tuto změnu v reklamačních podmínkách, aby jsme předešli podobným situacím.
    Vaše reakce byla, že si budete stěžovat na obchodní inspekci a napíšete nám po půl roce negativní recenzi. Na co si prosím chcete stěžovat? Na to, že musíte reklamaci zaslat k nám, protože nemůžeme pro vás zajistit reklamačního asistenta? Nebo na to, že jsme vám napsali, že náklady na reklamaci vám uhradíme? Nebo snad, že baterie po půl roce nedrží kapacitu?

S přáním hezkého dne

Amio

• Strašne dlhá dodacie doba ( tovar bol na sklade), tovar prišiel bez česko-slovenskeho návodu na použitie.Po telefonickom hovore som bol odkázaný na zaslanie reklamačného emailu s popisom problemu na ktory mi odpovedali že problém vyriešia. Do dnešneho dna tak neučinili.

Som prekvapený ze v dnešnej dobe sa najde obchodník ktory nieje schopny doručit tovar v rozumnom dodacom termine a bez potrebnych navodou a manualov. Dakujem
    Bol to moj prvy a posledny obchod u tejto spolocnosti

Vážený pana,
    Zboží bylo expedováno druhý den po vaší objednávce a také vám bylo zasláno trasování zásilky. Nezlobte se, ale dodání na vaší adresu proběhlo za 3 pracovní dny a to jsme zboží zasílali z ČR jako zahraniční zásilku. Omlouváme se vám tedy za tak dlouhou dodací dobu.
    Co se táče manuálu tak jsme vám ho zasílali mailem. Podívejte se prosím do spamu.

S přáním krásného dne Amio

• Nedodanie tovaru hoci bol v ponuke "skladom"

Tak ako každý e-shop má kopou tovaru "skladom" a keď si človek niečo objedná, tak to nemajú! Je to len taký klasický "odrb" zákazníka, aby vzbudili dojem širokého sortimentu. Jediné o čo im asi ide, je získať zadarmo osobné údaje klientov a potom s nimi kšeftovať. Čo myslíte, kde sa berie toľko spamu?

Dobry den,
    děkujeme za nákup a recenzi i když negativní.
    Podle trasování vaší zásilky jste si zboží převzal.
    Zasíláme jen mail o přijetí objednávky a o expedici. Nic jiného.
    Nepíšete náhodou recenzi na jiný obchod?

www.Amio.cz

• pre mna ziadne 2xsom si objednal vo vasej spol. a ani raz ste mi ho nedorucili
    • slaba komunikacia zo zakaznikmi

haluska,
    Na vaše jméno evidujeme jen jednu objednávku a to ze dne 18.4.2017
    Měli jsme technický problém se serverem a všem zákazníkům jsme zasílali mail o tomto tech. problému a s tím, že expedice budou opožděné. Jako omluvu jsme zasílali poukaz na 5 Euro jako kompenzaci za vzniklé komplikace.

27.3 som si objednala, avšak je 14.4 a môj tovar za ktorý som už aj zaplatila som stále nedostala. Kontaktovala som predávajúceho, ktorý mi na prvý mail ešte odpísal, s tým že na druhý deň ma bude informovať o dostupnosti produktu, avšak nestalo sa tak, na dalšie e-maily ktoré som písala už nereagoval.

Vážená Natália,
    Jak jsme Vám psali zboží nebylo skladem a nejsme schopni dodat. Peníze jsme Vám zaslali na učet. Nebo vám nedošly?

Amio.cz

Tovar som si dal objednat na povocku, avsak ma vobec neinformovali o jeho doruceni - ani emailom ani sms

Redis,
    svoji objednávku jste vytvořil na osobní odběr v Brně a nikoliv na pobočku, ale do dnešního dne jste si zboží nevyzvedl.
    Dne 1.3. mail o tom, že je zboží připraveno.6.3 připomenutí, že je zboží připraveno k vyzvednutí. 13.3. mail o stornu z důvodu nevyzvednutí zásilky.
    Nepíšete recenzi na jiný obchod?

S přáním hezkého dne

• Nedvihaju tel.

Katastrofa

• slabá komunikácia, na e-maily skoro neodpovedajú, dlhé lehoty

• Na e mail, kde som sa pýtal, kedy mi bude tovar doručený, dodnes nemám odpoveď.

Ťažko hodnotiť keď tovar nemám ani odpoveď, kedy ho dostanem.

Vážený pane Wittlinger,
    objednal jste si u nás zboží, které nebylo skladem. Byl Vám zaslán mail, že zboží není skladem a nevíme termín naskladnění. Do dnešního dne jsme zboží nenaskladnili. Věřte, že je v našem zájmu Vám zboží prodat, ale když ho nemáme tak ho ani nemůžeme prodat.

• Žiadna komunikácia
    • Nezáujem o zákazníka , 2 týždne od zaplatenia tovaru neprišla potvrdzujuca SMS o zaslaní tovaru

Nekupovať v žiadnom prípade, použiť iný obchod...

Dobry den,
    omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Měli jsme tech. problém o kterém jsme nevěděli a až po Vaší urgenci byl opraven.(nepárovali se nám platby převodem přes bankovní učet) Dle trasování Vaší zásilky jste si však již zboží vyzvedli.

• Nič.
    • Keď som potreboval IBAN k platbe vopred, odpovedali obratom. Keď som písal, prečo mi tovar po 10 dňoch po realizovaní platby tovar neprišiel, odpoveď žiadna - ani v spame.

Ak nechcete prísť o nervy, nenakupujte tu!

• lacne puzdro
    • Má ich vela, neudáva na stránke IBAN, číslo Fio banky. Treba zadať aj variabilny smybol a ten Vam v emaile nepride, ale najdete ho niekde na stranke, zase starší človek sa ma v tom ako pohybovať.

Vyberte si prehladnejší obchod čo sa týka číslo učtu. Komunitakcia nulova.

Reakcia obchodu Amio.sk

Děkujeme za nákup a recenzi.

Nevíme kam a co jste psal, ale nemáme od Vás jedniný mail.

• Nic, katastrofa
    • Komunikácia nula
    • Peniaze dostali ale tovar neposielali

Nedá sa s nimi komunikovať, neodpovedajú na email, nezdvíhajú telefón ani v obchode, ani jednatel
    Peniaze sme vyplatili prevodom tovar sme nedostali, v žiadnom prípade druhy krát…

Vážená firmo-MINOR,
    to je trochu zvláštní, protože na Váš mail jsme odpovídali, že zboží odesíláme. Pokud Vám mail nedošel, prosím podívejte se do spamu.

• nízke ceny
    • komunikácia, ak sa vyskytne problém s objednávkou
    • pohotovosť riešiť problémy
    • totálna absencia záujmu o zákazníka

V obchode som nakúpila, pretože ponúkal výrobky za dobrú cenu. Po predošlej pozitívnej skúsenosti so službou Zásielkovňa som zvolila tento spôsob dopravy. Na moje nešťastie moju zásielku stratili. Stratu som musela riešiť priamo so Zásielkovňou sama, nakoľko po kontaktovaní obchodu som sa dočkala jednovetnej odpovede, že im napíšu, a tým to pre nich asi skončilo. Zásielkovňa musela kontaktovať predajcu o znovu vyžiadanie objednávky a až vtedy sa mi obchod ozval znovu. Obchodu trvalo MESIAC odoslať objednávku znova po mojich početných mailoch, či už tovar odoslali a ich jednovetných odpovediach, že zajtra už určite áno. Zásielkovňa tovar doručila na druhý deň po odoslaní.

Ak chcete tovar za priaznivú cenu, obchod odporúčam, ale rátajte s tým, že ak nastane nejaká komplikácia, ste stratení. Zamestnanci tohto obchodu sú asi príliš vyťažení inými pracovnými povinnosťami ako komunikáciou so zákazníkom.

Poučenie - nečítajte recenzie na obchod iba na heureka.sk, prečítajte si ich aj na heureka.cz a hlavne čítajte aj diskusie o obchode. Hoci nie som s tovarom na 100% spokojná, s týmto obchodom v záujme môjho zdravia už nič riešiť nemienim a radšej sa obrátim rovno na výrobcu.

Vážená paní,
    Nedávejte nám prosím za vinu, že dopravce ztratil zásilku pro Vás. Pokud ji předáme dopravci neumíme ovlivnit dodání. Bohužel u Zasilkovny jsou nastaveny určité procedury v případě ztráty zásilky a zdržení nevzniklo z naší strany.

• Rychle dodanie
    • Komunikacia

Objednala som si powerbanku so svetlom a svetlo nesvieti.hned som obchod kontaktovala,pytali sa na cislo objednavky,uz ubehlo 8 dni a ani obraz ani zvuk.NEODPORUCAM

treba si davat na kupovanie pouzitych veci , kupil som pouzity telefon zopo zp 1000 gold , pan mi povedal ze telefon je plne funkcny , az na to ze moze byt na nom vidno ze bol pouzivany. vsetko bolo v poriadku , telefon bol v celkom peknom stave az na to ze na nom nefungoval zvuk. nakolko som zo slovenska a telefon som surne potreboval dal som si to opravit na vlastne naklady

Vážený Rado,
    pokud se u telefonu projevila vada, proč ho nereklamujete? I na předváděcí telefony je 2-letá záruka a my jsme jen prodejci a né výrobci.

www.Amio.cz

slubené bolo do vianoc,a dnes je 30 a ani mél,ani tovar!

Vážená Hedviga,
    jen pro ostatní čtenáře naší diskuze.
    Objednala jste si zboží, které nebylo skladem a tuto informaci jsme Vám i napsali a je také psané v mailu o přijetí objednávky. Zboží do dnešního dne není skladem. Nevíme kdo Vám co sliboval, ale nemáme od Vás jediný mail ohledně Vaší objednávky. Pokud jste nám ho psala tak jistě nebude pro Vás problém ho zveřejnit.
    Pokud zboží není skladem a spěcháte na něj tak bude příště lepší objednat tam kde skladem je.

• nemá
    • arogantní zamestnanci
    • drzá komunikácia

nenakupovať

Reakcia obchodu Amio.sk

Váženy, ale bohužel nespokojený anonyme.
    Nejsme si vědomi jediného arogantního nebo drzého či jinak urážejícího jednání při mailové komunikaci s Vámi. Napsal jste nám, že jsme Vám zaslali špatné zboží. Požádali jsme Vás jen o zaslání EAN kodu, aby jsme prověřili, zda je chyba na naší straně (špatně zaslané zboží) nebo na Vaší (špatně objednané zboží).Po obdržení EAN kodu produktu od Vás jsme Vám napsali, že z naší strany nedošlo k chybě a že produkt můžete zaslat zpět. Pokud Vás urazilo, že jsme Vás požádali o zaslání EAN kodu produktu, tak se Vám omlouváme. Nebo možná píšete recenzi na jiny obchod.