• Ako vždy, Alpine Pro obchod nesklamal, dobrý výber tovaru, dobrá komunikácia obchodu.

• prehľadný

• lepší výber ako na predajni
    • nemožnosť vrátiť tovar na predajni

Obchod hodnotím celkovo dobre, uvítala by som funkčný link na sledovanie zásielky od kuriéra, mne stále písalo len, že chyba a potom zrazu info o doručení zásielky v daný deň

Reakcia obchodu Alpine Pro

děkujeme za recenzi a kladné hodnocení. U sledování zásilky je možné, že probíhala na stránkách kurýra aktualizace nebo malý výpadek a zásilka nebyla k dispozici. Ale můžete vždy počítat s tím, že pokud Vám přijde do emailu potvzení o expedici objednávky, bude následující den doručena.

• Výber, klasická ponuka

Podľa všeobecnej tabuľky veľkostí sa nedá nič vybrať. Už si to láskavo v managemente uvedomte. Ak takto e-shop pristupuje k zákazníkom, neostáva mi len objednať si dve približné veľkosti výrobku a jednu po vyskúšaní vrátiť. Očakával by som reálne premeranie daného výrobku, v mojom prípade prechodnej bundy a následné uvedenie rozmerov do tabuľky reálnych rozmerov.

děkujeme za recenzi.
    Pokud váháte s výběrem velikosti, zavolejte na naši zákaznickou linku, rádi Vám poradíme. +421220570566

děkujeme a přejeme krásný den

• Výborne.rychlost kvalita spokojnost

Prehľadné stránky, rýchle dodanie.

• Alpine Pro je veľmi dobrá značka, s manželom túto značku kupujeme už niekoľko rokov. Materiál je veľmi kvalitný a veľmi veľkou výhodou sú veľkostné čísla.
    • Veľmi veľká spokojnosť.

Najčastejšie nakupujeme v predajni v Nitre OC Mlyny, Bratislava OC Avion, Trenčín OC Laugaricio a Liptovský Mikuláš. Veľmi milé predavačky, veľká ochota.

Reakcia obchodu Alpine Pro

moc děkujeme za velmi milou recenzi a jsme potěšeni, že využíváte věrnostní program, aby jste si mohla vybrat i bonusové vouchery za časté nákupy.

Tým ALPINE PRO

Značku mám vyskúšanú a overenú. Na webe som našla potrebnú veľkosť , nepotrebovala som skúšať. S tovarom som spokojná.

Reakcia obchodu Alpine Pro

děkujeme za příjemnou recenzi a máme radost, že jste spokojená. Budeme se těšit na další nákupy.

• spoľahlivosť

• Možnosť výbery,prehľadná stránka

Odporúčam

• ochota predavacky
    • zruseny obchod v Auparku

• E-obchod super, výborný vyber, super názorne foto, rýchla dodávka tovaru…Super!!!!
    • Kamenný obchod úplná katastrofa!!!!

• kvalitné oblečenie a obuv za prijateľné ceny

• Kvalita za primeranú cenu.
    • Rýchle dodanie.
  • Čakám na tovar viac ako 10 dní bez spätnej väzby. Žiadate o ohodnotenie nákupu, ktorý ešte nebol zrealizovaný aj napriek platbe vopred.

Reakcia obchodu Alpine Pro

Váš balík byl vyexpedován 3.4.2024 a od té doby na Vás čeká na prodejně ALPINE PRO, kam jste si ho nechala doručit.
    Je možné, že zpráva k vyzvednutí spadla do spamu nebo hromadné pošty. Dnes Vám bude ještě paní prodavačka volat, aby jste si objednávku vyzvedla.

děkujeme a přejeme krásný den

Nemusela som navštíviť obchod

Zatial som s vasimi vyrobkami a sluzbami spokojna,odporucam vaa aj svojim.znam a rodine.Jedine co mi je luto,se zateplene sukne nemate aj pre molwtky ako som ja,aspon za tie roky sa mi ju nepodarilo kupit,iba male velkosti.

• KValitný a in sortiment

100% spokojnosť