Kosela mi prisla s flakom na golieri,ak by sa neopral urcite by som ju reklamovala

Dosiel mi iny tovar nez som si objednal.

Zásielka prišla v poriadku, obsahovala všetko ako mala, ale pri preložení mojích osobných vecí do tejto etue tašky na doklady som zistil jeden veľmi zásadný problém. Taška sa počas nosenia otvára a vôbec nedrží. Pri bežnej chôdzi ju nemôžem držať za hornú rúčku, pretože sa otvára vždy keď ju zatvorím. Veľmi ma to rozčuľuje, pretože neustále ju musím sledovať či sa neotvorí alebo či niečo z obsahu nevypadne na zem. Zamkýnať ju tiež nie riešením a nie je to vôbec praktické. Podotýkam, že priečinky neboli využité na úplné maximum a preto by sa toto nemalo diať. Proste je vadná od výroby. Rád by som ju vrátil s vrátením plnej finančnej náhrady.

• Nedá sa tam dovolať kravata mi nedošla ruším objednávku

Tovar nezodpovedali mojej veľkosti

• puzdro na karty je malé, ťažko sa tam karty vkladajú a ešte ťažšie vyberajú

• Bez komunikacie

Objednavku som urobil minuly tyzden a dodnes nemam ziadnu spätnu väzbu

Za tú cenu by som cakala že bude peňaženka kvalitnejšie zošitá,

Reakcia obchodu All4Men.sk

ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď nás nemôže tešiť, že s tovarom nie ste celkom spokojná.
    Ak sa Vám tento tovar nepáči či nevyhovuje, radi Vám peňaženku vymeníme alebo odporučíme inú. Taktiež je možné využiť právo vrátenia tovaru.
    Nie je nutné ponechať si nákup, ktorý nespĺňa Vaše požiadavky.
    Pre prípadné otázky sme Vám k dispozícii

Milena Balunová

Tovar mi bol doruceny,ale dlzka nezodpovedala,prisla velkost 115 a ja som si objednal 125cm.

Reakcia obchodu All4Men.sk

ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď negatívnu. Na spodnej strane opaska je vyrazené číslo 115, je skutočná dĺžka opaska o 10 cm viac, teda 125 cm. Požiadavka na výmenu z Vašej strany však neprišla.
    Každý opasok na objednávku premeriavame, takže by nemalo dôjsť k zaslaniu rozdielnej dĺžky opaska. Ak sa predsa tak stalo, neváhajte nás kontaktovať pre výmenu. Ako určiť správnu dĺžku opaska je uvedené pri každom opasku: celková dĺžka opaska = obvod pása + 10-15 cm.
    S pozdravom All4Men.sk

Cakam tyzden a pol na 2 veci za 150€ a stale nič ,volal som ze do konca tyždna budú doma ,jasne....

Reakcia obchodu All4Men.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie, napriek tomu, že je negatívne. Telefonicky sme Vás vopred informovali, že tovar je potrebné objednať u dodávateľa a predpokladaná lehota bude 10 prac.dní. Zároveň sme Vám ponúkli doručiť najprv zostávajúce produkty z objednávky a následne na naše náklady dodať tovar na ktorý bolo potrebné čakať. Dodávateľ nám zásielku z technických príčin nevyexpedoval v obvyklej lehote, čo sa môže samozrejme stať aj jemu. Aj keď chceme našim zákazníkom poskytnúť 100% servis, nie vždy sa to podarí, snažiť sa o to budeme aj naďalej. :)
    Veríme, že v najbližších dňoch Vám zásielka bude doručená k Vašej spokojnosti.

Želáme Vám pekný víkend.
    All4Men.sk, M. Balunová

Objednávku som poslal 26.11.2017, doteraz som nedostal žiadnu informáciu ohľadom stavu mojej objednávky.

Dobry den,
    je nam luto ze vas spatna vazba pre ostatnych zakaznikov neobsahuje informacie o nasej spolocnej emailovej a telefonickej komunikacii. V nej sme objednavku spoločne riešili.

Prajeme pekny den,
    All4Men.sk