• Dobré ceny, super komunikácia a perfektne zabalený tovar. Fakt ten Rudo je dobrý balic. Odporúčam každému tento obchod.

• Sortiment a cena

• Prekvapiva rychlost

• Seriózne a rýchlo

Objednal som 5 flias. Jedna bola Goral master vodka ale poslali mi len goral vodku. OK stane sa. Hned ten vecer po prebrati som im poslal reklamaciu a div sa svetu dva dni na dva maily sa neuracili ani len odpovedat.
    Teda tu urcite nic neobjednavajte, poslu co chcu a potom uz mozete volat a pisat tak na lamparen. Nic som neusetril ale opacne som prerobil. Tu vodku ja urcite pit nebudem ale darujem bezdomovcom nech si uziju.
    Niekedy sa tu obchod moze vyjadrit ale nam uz tu moznost znova nedaju. Nech to budu akokolvek zlahcovat uvazte si dobre ci vam to za to stoji.

Reakcia obchodu Alkoholonline.sk

Dobry den p. Michal,

je to tak, ako pisete - vas email z pondelka, som prehliadol. Uz som vam nan odpovedal, a ospravedlnujem sa, ze az teraz po dvoch dnoch od poslania.

Nas balic Rudo je nezbeda a niekedy sa pomyli - tak ako pri vasej objednavke, poslal vodku Goral namiesto vodky Goral Master, ktora je lacnejsia o 1,95€. Jeho, ani nas umysel, nie je vam zaslat nespravnu flasu a neodpovedat na email. Hned zajtra vam zasleme vymenny balik na nase naklady, spolu aj so zlavou z vasej objednavky vo vyske 6€, ktore som uz poslal spat na vas ucet :)

Je mi luto, ze celu situaciu vnimate ako ju vnimate, ale, pohlad na nas umysel, uz necham na vas.

Alexander

• Zaručene spoľahlivý

Max. spokojnosť.

• najlepšie ceny
    • rýchlosť dodania

Rýchlosť, serióznosť, spoľahlivosť a ochotný personál

Tovar bol doručený včas ,perfektne zabaleny. Som úplne spokojný.

Rýchlosť dodania

• Super obchod

Super obchod, vsetkym odporucam

• rýchle doručenie, dobré ceny, kvalitne zabalené

• Tovar bol doručený do 22 hodín od zadania objednávky. Super obchod.
    • Žiadna.

Excelentné doručenie, bezpečne zabalené. Môžem len a len odporúčať. Do 22hodín v cieli doručenia.

najviac oceňujem baliča Ruda ,kedže nemusím pracne rozbaovať z bublinkových fóli. Dnes som chcel objednať absolutku ale oproti minulému týždňu zdražela zo 14,20€ na 16,40€ tak nevie zľav by bodla, ďakujem

Rýchli a poctiví

• Riešenie a dodanie objednávky
    • Zabalenie tovaru

ľahká a intuitívna orientácia na webe
    detailné informácie o produktoch
    ľahké objednávanie