• Bez starostne

• Komunikácia cez tretie strany

• Vsetko ok

• Rýchlosť dodania

rychle dodanie tovaru

zakupil som si pristroj Easy Touch na meranie kyseliny mocovej v krvi. bolo to vsak velke sklamanie, pretoze merania su velmi nepresne. meranie som porovnal s vysledkom z certifikovaneho laboratoria v tom istom case. tiez som robil niekolko opakovanych merani podla navodu. boli tam velke odlisnosti. su to vyhodene peniaze, na vysledok sa absolutne neda spolahnut. viem, ze to nie je chyba predajcu, ale ... ak nieco predavam, mal by som niest aj urcitu mieru zodpovednosti. bohuzial predajca sa k tomu postavil ako sa postavil. tovar odmietol vziat spat s odstupenim od zmluvy nakolko to vraj pri takychto pristrojoch nie je mozne. mozno je to aj pravda (neviem) ale ocakaval by som aspon zaujem problem vyriesit. ked som neskor hladal recenzie na pristroj, nasiel som velmi podobne skusenosti ako bola moja. mal som si ho preverit skor ...

- výborná komunikácia, rýchle odoslanie tovaru

• rýchle jednanie

• Zaslali mi nefunkčný tovar, preto som ho nepoužíval a odstupuje od kúpnej zmluvy.

veľká spokojnosť

Nákup prebehol bez problémov k mojej spokojnosti.

Skvelý nákup

• Dobre ceny.
    • Rychle dorucenie.

• Dalsia nevýhoda je cena za dopravu je príliš vysoká.

Balenie by mohli lepšie urobit. Objednala som si 3 balenie antigenovych testov (v 1 baleni je 5 kusov). Myslela som si že dostanem 3 krabice,nakoniec som dostala jeden sacok s 15 kusov testami. Zahodene v sáčku. Tak na to by mohli dávať lepší pozor.

• Rýchle dorucenie
    • Tovar skladom
    • Výhodná cena oproti iným strankam

Super. Už 2x sme objednávali a sme spokojní.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Neviem, či je problém na strane e-shopu alebo prepravnej spoločnosti, ale zakúpený tovar mi nebol doručený ani po 2 týždňoch

Reakcia obchodu alko-tester.sk

zásilka se vrací k nám, protože jste uvedla do objednávky neexistující adresu a ne adresu k dodání.
    Uvedla jste BalíkoBOX, Herlianska 1980/58...což je ALZA BOX a to musíte sama uznat, že tuto službu nenabízíme.
    Velice nás tato situace mrzí, ale bohužel chyba není na naší straně ani na straně přepravce.

tým alko-tester.sk

V zásielke mi chýbalo 5 ks testov, po telefonickom dohovore mi boli doručené do 2 dní. Chyba sa môže stať, dôležité je, že problém bol vyriešený.