Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 1 týždňom

Bol mi dodany iny tovar, ako som si objednala, chybou obchodu, sice lepsi, ale musela som ho naspat zabalit a vratit prostrednictvom kuriera, bez nejakej kompenzacie zo strany obchodu

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 2 týždňami

• Po objednávke tovaru mi bol dodaný hneď na druhý deň

• Rýchlosť, spoľahlivosť

• Komunikácia
    • Výber
    • Rýchlosť dodania

• Velky vyber,rychle vybavenie objednavky
  • nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 3 týždňami

• dlha cakacia doba, malo informacii o dodani zo strany predajcu

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň.. Po spracovaní objednávky sme vás informovali o dodacej dobe 5 pracovných dní ktoré nám potvrdil samotný dodávateľ… keďže v danom termíne sa nám stoličku nepodarilo doskladniť.. dodanie sme znova urgovali u dodávateľa.. Tak ako sme vás aj dnes informovali telefonicky, v nasledujúcich dňoch bude stolička dodaná podľa objednávky na vašu adresu.

• rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 2 týždňami

Rýchle dodanie kvalitný tovar určite odporucam

• OK.
    • Nič.

Všetko OK.

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 2 týždňami

• V tomto obchode som nakupovala už viackrát. Vždy som spokojná aj s dĺžkou vybavenia obj aj s komunikáciou

Pri tomto poslednom nákupe nám na autosedačke ostal pipac a dosť tam zavadzia

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 3 týždňami

• Moja objednavka bola odoslana asi az na zaklade telefonatu, lebo vyse tyzdna ziadna odozva ohladne tovaru. Ochota na zakaznickej linke tiez nulova.

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň. K danej situácii si dovolíme opísať vybavovanie objednávky tak ako naozaj prebehlo. Začiatkom minulého týždňa ste nás kontaktovala ako to vyzerá s vašou objednávkou, keďže termín vybavenia ktorý sme vám prisľúbili bol ďalšie dni – informovali sme vás, že všetok tovar z vašej objednávky máme pre vás pripravený okrem cumlíkov na ktorých doskladnenie ešte čakáme.. navrhli sme vám, že teda tovar ktorý máme skladom vám obratom vyexpedujeme a cumlíky po doskladnení dopošleme bez účtovania prepravného. Po vašej informácii, že máte záujem vyexpedovať komplet objednávku po doskladnení cumlíkov sme tak aj urobili. A teda vo štvrtok bola vaša objednávka komplet vyexpedovaná na vašu adresu. Nerozumieme vašej poznámke „ochota nulová“ keď z našej strany bola maximálna snaha vám komplet objednávku okrem jednej nedoskladnenej položky vyexpedovať ešte v termíne – avšak na základe vašej informácie bol tovar vyexpedovaný tak ako ste si žiadala spolu s cumlíkmi.

Toto už bol 3 nákup a vždy som spokojna

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 3 týždňami

• Dobrý výber tovaru, ceny, rýchlosť dodania

Spokojnosť

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 3 týždňami

• Rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru

Rýchle vybavenie objednávky nás veľmi potešilo

• Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie
    • Ziadna

Objednala som vecer a druhy den mi pani volala ci moze objednavku rozdelit, aby som mala tovar, ktory bol na sklade co najskor.

Fajn.

• nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 3 týždňami

• široký sortiment, naozaj je z čoho vyberať

• Rychle dodanie
    • Vyhodne ceny
    • Komunikacia
  • nakúpil v obchode Aladdin kočíky pred 1 mesiacom

• Kocik ktory som chcela mi ponukli za vyhodnu cenu
    • Doruceny bol v dopred dohodnutej lehote
    • Dobra komunikacia , pani ma telefonicky informovala ze mi kocik posielaju avsak autosedacku poslu neskor, bolo to nakonec na druhy den
    • Mala som objednanu sedu autosedacku , prisla mi cierna. Kontaktovala som zakaznicky servis, pani preverila , ze dodavatel ma iba ciernu, na sedu by som mohla pockat cca do 2 mesiacoch. Kedze sa mi tato cierna dost pacila tak som si ju nechala. Pani sa mi oslravedlnila, polriali sme si pekny den. Som z nakupom u aladdin spokojna

• rychlost ,spolahlivost,cena