• Rychla dodavka

• Značková predajňa s rozumnými cenami.

• Rýchle vyzdvihnutie.

super rychle dorucenie.Som velmi spokojna.

• rýchla dodávka

Objednala som náhradnú cievka so strunou GTLi 18V do vyžínača GT 2025, ale balenie neobsahovalo pružinu, ktorú podľa mňa malo obsahovať, lebo z pôvodnej cievky by sa nedala bez poškodenia vybrať a aby vyžínač bol funkčný, musela som pružinu doobjednať. Takže zakaždým, ked si túto cievku objednám, budem musieť doobjednať aj pružinu, otázka je, dokedy budú ochotní mi ju predať, takže funkčnosť stroja bude závisieť od jednej pružinky. Som presvedčená, že cievka mala zapasovať do vyžínača bez toho, aby som musela ešte niečo doobjednávať. Ďalej mi táto firma nebola schopná poradiť vhodný popruh na tento vyžínač. Najprv som písala cez kontaktný formulár, nikto neodpovedal, druhý raz som sa pýtala predajcu, odpoveď bola - "to nie je prisposobene na popruh ako urcite by ste si tam vedeli nejaky prisposobit ale to by bolo dobre fyzicky ho vidiet cize takto neviem, skuste v nejakej predajni kde predavaju priamo zahradnu techniku". Čo je to za vyžínač, ktorý nie je prispôsobený na popruh? Cele zle, neodporúčam túto firmu. Toto ale nie je moja prvá zlá skúsenosť s ňou. Mám žiaľ od nich zariadenie, ktoré keď chcem aby fungovalo, musím dokupovať náhradnú cievku.

Dobý deň, Chcel by som podať reklamáciu na robotickú kosačku Alko, lebo kosačka prerezala svoj nabíjací kábel a adaptér nefunguje. Robotická kosačka nefunguje ako by mala. Často sa zasekne, nevníma prekážky vo svojom okolí a kvôli tomu naráža do všetkých prekážok a ďalej nie je schopná ani poriadne zabáčať.

Bezproblémové dodanie.
    Jednoduchá inštalácia.
    Perfektný výkon.

• Rychle dodanie

Vyborna komunikacia,rychle dodanie

• Rýchlosť
    • Neviem

Obchod doporučujem

Veľká spokojnosť. Tovar objednaný v pondelok, v stredu bol už u mňa doma.

• promtný a rýchly

• Kolieska a pluh sme objednali na presný typ kultuvátora, no však ani jedno nesedelo ako malo!

Super na druhy den od objednavky som mal nakup doma.

• Rychle dorucenie

Objednane a do troch dni doslo ako slubene

Som velmi spokojný s jednaním obchodu.Výrobok mi bol doručený za 3 dni,
    ale mal som problém s kuriérom,nechcel zobrať hotovosť.Tak som si musel znovu objednať cez predajňu Novátor.Čerpadlo ALKO Dive 6300/4 je vynikajúce.Týmto ďakujem ALKO záhrda.

• rychle dodanie tovaru

ústretovosť