• siroka vyber tovaru. obcas bohuzial aj to, co skladom nemaju, hoci sa tak tvaria ( osobna skusenost. dvakrat sa mi stalo, ze ponukali nieco, co nemali uz dlhodobo, a miesto toho i ponukli nahradu, com som nechcel, alebo bolo drhasie. az mam podozrenie, ze je to ich politiuka lakat k sebe kupcov, na nizke ceny niecoho, co ani nemaju)
    • vyslovene slabiny nepoznam.

trosku lepsi obchod nez je bezny standard, su tam mili ludia. moja druha skusenost bola opat taka, ze som musel do predajne volat, co sa deje s mojou objednavkou. ale nie je to samozrejme ziadne az ta velke minus, len k dokonalosti to ma daleko. hoci vsetko mali mat skladom, nemali. v telefone mi bolo oznamene, ze sa urcite este ozvu az objednavku odoslu. myslel som , ze to bude telefonicky, ale dozvedel som sa to az od kuriera.
    co ma ale mrzi viac, a to je dnes standard u vsetkych obchodov, cest vynimkam, ze v ramci skvalitnenia sluzieb vyuzivaju na dopravu prepravne spolocnosti. Ale spolupraca s nimi je niekedy jednoducha len pre predajcu. pridu, vyzdvihnu tovar a dorucia. Osobne vzhladom na moj zivotny styl, by mi viac vyhovovala posta. aj v tomto nakupe som sa s kurierom nahanal 4dni. Za to predajna nemoze..ale...ako pisem, posta by to vyriesila.
    navzdory tymto malickostiam tam nakupujem rad. len dopredu ratam s tym, s cim mam uz skusenosti. predajnu odporucam ako jednu z tych lepsich. stale tam pracuju ludia a maju svoju pracu radi. je to na ten predajni citit.

• rýchlosť a výber
    • nemožnosť platiť prevodom, aspon som ja nemal tu možnosť.

super, dobra komunikácia

• prehľadnosť stránok
    • zatiaľ neviem o žiadnej slabine

obchod plne odporúčam
    primerané ceny tovaru

• Profesionálny prístup, široký sortiment.
    • Neoznačené priestory prevádzky.

Pomer "cena-výkon", profesionálny prístup, množstvo skúseností, príjemný personál. Vyčerpávajúci sortiment. Takže pre toto všetko ÁNO.
    A prečo NIE, vôbec netuším.

• Sortiment, ktory nie je bezne k dispozicii
    • Neviem posudit

Spolahlivost, flexibilnost, rychlost, komunikativnost. Odporucam

• K tovaru som mala aj darček
    • Len neviem či to využijem

Ok

• cena, odbornosť

odporúčam

• sortiment, ceny, komunikácia

• Odbornost skusenosti...

Kupujete u chovatela co hovori samo za seba...

• Profesionální a příjemný přístup. Špičkové produkty.

• prehľadnosť webu
    • telefonická komunikácia na jednotku
    • dodanie do 24hodín

• prehladnost
    • ceny

vela poloziek skladom
    ceny
    odporucam

odporučam

• cena, komunikativnost

Pre tovar som si bol osobne, az na velkeho psa pri vchode vsetko OK :)

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Psik sa vola Koro je to nas milacik. Je stary 9 mesiacov a treba si dat nan pozor lebo by sa neustale hral. Len neborak nevie ze ma velke zubky :)
    Jednoducho ho ucime, aby sa nebal ludi a ludia sa nebali jeho, socializuje sa.

• Dobre ceny
    • Ziadne

Kvalita nizke ceny rychle dorucenie.

• Majú všetko čo človek hľadá.
    • Vedia čo predávajú lebo s tým robia
    • Prekvapila ma rýchlosť
    • Mne bol balík zaslaný kuriérom ups, cca 13kg a došiel o týždeň neskôr ako mal. Balík som musel hľadať

Kupoval som čierny piesok, teplomer a substrat. Odporúčam, ale cez ups už nikdy viac...

• Maju co potrebujem

• rýchlosť, dostupnosť a komunikácia

oplatí sa objednávať cez tento obchod

Perfektná komunikácia, široký sortiment tovaru skladom a rýchla dodacia lehota. Každopádne odporúčam a určite budem nakupovať aj v budúcnosti.

• Vynikajuca starostlivost o zakaznika.Telefonicky ma informovali o odoslani zasielky.
    • Zatial som nezistil ziadnu slabinu.☺

Vrelo osporucam...bez akychkolvek problemov☺