• nakúpil v obchode Akumania pred 3 týždňami

• spokojnosť s batériou
    • do 10 min od objednávky mi zvonil telefón z firmy, kde mi potvrdili že batériu majú na sklade a hneď mi upresnili deň dodania batérie. Čo ma fakt milo prekvapilo
    • Žiadna
  • nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• Spoľahlivosť, doporučili kvalitnú náhradu a dorovnali cenu

jednoznačne odporúčam

• nakúpil v obchode Akumania pred 2 týždňami

• Odborné poradenstvo
    • Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

Ponukli mi iny typ baterie -Master sport, miesto Varty*že vraj nie su spolahlivé, bateria Master sport mi prišla behom 24 hod.

• nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• ochota v komunikácii, rýchlosť v dodaní
  • nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• Netreba nikam chodiť. Objednávka prišla v poriadku dokonca mi telefonicky oznámili že daný typ batérie už nemajú a ponúkli mi niekoľkokrát lepšiu náhradu, ktorú som samozrejme zobral. Takže komunikácia na úrovni rovnako i odbornosť. Veľmi pekne ďakujem

Určite doporučujem!!!

• miesto, cas, cena

ziadne

• promtne riešia potrebu,
    • zatiaľ nepoznám,

OK,

• nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, poradenstvo

• Komunikácia
    • obchod sa ozval, že nemá skladom daný typ baterky, ale ochotne ponúkol parametrovo tú istú baterku odiného výrobcu, rozdiel v cene 1 euro a pár centov bol nepodatatný.

Uvádzanie dostupného tovaru skladom zovrazeného na webe môže byť zavadzajúca, ale to ako tak vnímam posledné obdobie je to slovenským obchodným štandardom.

• nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• Rychlo sa ozvali a ponukli alternativu nedostupneho tovaru
    • rychle odoslanie
    • ferove pochopenie toho, ze som potreboval objednavku nakoniec zrusit, ked uz bola na ceste (zaplatil som tiez ferovo kuriersku sluzbu tam aj spat)

• Rýchle vybavenie
    • Poradenstvo

Zatiaľ neviem hodnotiť autobateriu keďže ju mám len chvíľu.

• nakúpil v obchode Akumania pred 3 mesiacmi

• som spokojný
  • nakúpil v obchode Akumania pred 3 mesiacmi

Rýchle dodanie,priaznivé ceny

• nakúpil v obchode Akumania pred 4 mesiacmi

• objednanie tovaru v pohodlí domova
    • tovar doručovaný na 2x-prvý raz kuriér bez vysvetlenia nedorazil

Majú nespoľahlivého kuriéra-bez vysvetlenia zásielka nedorazí v deň keď má a ani netušíte prečo.Ak Vám nevadí čakanie na zásielku doma celý deň bezvýsledne,tak nakupujte...

Reakcia obchodu Akumania

Bohužiaľ kuriérov prepravnej spoločnosti v čase dovoleniek ovplyvniť nevieme...

• nakúpil v obchode Akumania pred 5 mesiacmi

• Dibry prehlad na internetovej stranke. Skvela ponuka,dobra cena,rychle jednanie a rychle dodanie tovaru.

V

dodane vcas a rychlo

• nakúpil v obchode Akumania pred 6 mesiacmi

Tovar mi bol dodany v neskorsom termine ako mi telefonicky potvrdili, tovar dosiel bez navodu na pouzitie, respektivne, ten co dosiel sa vztahoval na iny vyrobok, telefonicky som ich poziadal o radu, kedze nebol spravny navod a poradili mi uplny opak, ako potom v autorizovanom servise a v dalsich videach na youtube!

Reakcia obchodu Akumania

Návod na použitie je vždy súčasťou zásielky. Čo sa týka odbornosti našich predajcov, majú množstvo skúseností a znalostí a je na pováženie, či rady na youtube sú kompetentnejšie... Tento konkrétny zákazník volal trikrát /cez víkend vo večerných hodinách/, trikrát mu bolo vysvetlené ako sa aplikuje batéria a asi to nepochopil. Odporúčame pre ľudí, ktorí sú menej technicky zdatní, aby navštívili servis a oni mu takú jednoduchú vec ako je aplikácia batérie urobia... Ako v konkrétnom prípade.