• skvelé ceny
    • dostupnosť tovaru ihneď na druhý deň
    • nevýhodu považujem len to, keď som si prišiel po batériu a zaplatil v hotovosti nedostal som žiadne potvrdenie o zaplatení a ani bloček

Reakcia obchodu Akumania

Ďakujeme za recenziu, čo sa týka potvrdenia, viete si ho stiahnuť na stránke prepravcu.

Rychle dodanie

• rýchlosť
    • dobrá komunikácia so zákazníkom
    • výhodné ceny

• Rychlost dodania

• Výborná, úplne ukážková komunikácia. Presne takto má fungovať internetový obchod
    • Ochotne poradia a pomôžu
    • Tovar mi prišiel už nasledujúci pracovný deň po objednaní

Výborný obchod.
    Nieje dôvod váhať u nich nakúpiť

Veľmi príjemný prístup a príjemná komunikácie prostredníctvom e-mailu. Omylom som objednal zle stierače a bolo mi poskytnuté rýchle riešenie. Odporúčam každému.

• Rýchla reakcia na objednávku.
    • Skoré dodanie - v pondelok som objednal v stredu tovar došiel
    • Pohotová komunikácia obchodu.

• ochota
    • darček
    • veľmi rýchle doručenie
    • nízke ceny
    • jednoduché objednávanie
    • odbornosť
    • serióznosť
    • komunikácia

Milá skúsenosť. Telefonoval som, že potrebujem autobatériu, pretože auto mi nechcelo naštartovať. Vybrali sme typ, ktorý mi pasuje a porozprával som sa aj o montáži a údržbe. Autobatéria mi prišla, ihneď som ju namontoval a mohol ísť nakupovať. Bola zabalená a dostal som aj milý darček! Naozaj, ako som mal určité pochybnosti, tak som bol veľmi spokojný.

• Tovar bol nachystaní v čas.
    Pán v predajni mi ochotne pomohol s výmenou batérie priamo na mieste.
    Maximálna spokojnosť.
    Odporúčam.

• Rýchle doručenie počas vianočných sviatkov
    • priama komunikácia z obchodu a dohodnutie dopravy
    • Batéria nebola nabitá

Vcelku pozitívny dojem z obchodu, komunikácie a doručenia, ale ako dosť podstatné mínus považujem nenabitú batériu. Keby som ju neskontroloval a nenabil, tak by som asi nenaštartoval.

Reakcia obchodu Akumania

Každá jedna batéria, ktorá od nás odchádza je v 100% stave. Nabitá a pripravená na použitie.

Som plne spokojný. Ešte ma telefonicky kontaktovali a overili či som správny vytypoval tovar.

• Pohodlné, vedia poradiť

Rychla dodavka, dobra cena original vyrobku. Nakup zopakujem aj na buduce.

• Rýchlosť

• odbornosť
    • Poradenie
    • veľký výber
    • výborný prístup

Veľmi ochotný personál poradili mi s výberom autobatérie. Ceny sú veľmi prijateľné. Objednávka bola jednoduchá a rýchla, a doručenie bolo presné a včas. Konečne som našiel ten správny internetový obchod.

pod takou fotkou sa ponukal tovar a taky tovar neexistuje

Pán si objednal dopredaj

• Co majú na stránke uvedené NA SKLADE tak to nemajú.
    • Potom stale to majú na sklade o 20 euro drahšie. Ktovie či to majú alebo nemajú vôbec žiadny sklad a to bude len internetova firma a sedi niekto pri počítači.
    • Ponukli mi namiesto bosch nejakú taliansku bateriu. Hovadinu si vie každý kúpiť v tescu či v miestnej mototechne.
    • Pred tyždňom som zaplatil, ale aj ked zrušili objednávku tak nejak sa neponáhľajú poslať peniaze späť.

Reakcia obchodu Akumania

Objednaný tovar, ktorý momentálne vypadol. Ponúknutá alternatíva. Zo strany zákazníka pekne vymyslené špekulácie a dohady. Škoda... Aj nabudúce....

• Profesionálny prístup

• Výborná komunikácia obchodu, rýchle odoslanie - doručenie

• Akumulátor bol označený ako je na sklade, bohužiaľ. Po dohode poslali inú značku.
    • Akumulátor nebol zabaleny!

Prvá a posledná objednávka.

Reakcia obchodu Akumania

objednávka na starší dopredaj... Bohužiaľ... Zo strany zákazníka najnižšia cena najvyššie požiadavky.
    Akumulátor sa balí - rohy a dno. Preprava vyžaduje individuálny prístup, nesmie sa prevracať a musí byť viditeľné, že sa jedná o špeciálny tovar a nie o napr. tričko.
    Zákazníkovi doporučujeme trošku sa zorientovať.