• nakúpil v obchode Akumania pred 1 týždňom

• požadovaný tovar Akumulator Bosch S5 12V 63Ah 0 092 S50 050, 0 092 S50 050 nebol dodaný. Bola po tel.konzultácii dodaná náhrada s rovnakými parametrami. Okamžité a odborné riešenie zo strany obchodu.

Celkovo som spokojný, odporúčam obchodovať.

• nakúpil v obchode Akumania pred 3 týždňami

Objednala som si akumulator varta s údajmi na sklade, nakoľko som ho súrne potrebovala. Hneď ráno mi zavolal zamestnanec, že ju nemajú, lebo museli všetky vrátiť späť, nakoľko boli zlé. Od toho dňa sú stále v ponuke ako na sklade. Ponúkol mi inú exide, ale o túto som nemala záujem a objednávku som mu kázala zrušiť. Nikdy viac je to hanba pre tohto predajcu, nakoľko ich ponúkajú ešte aj dnes. Veľmi pekne mu ďakujem Irena

Reakcia obchodu Akumania

Bohužiaľ zákazníčka Irena si vybrala typ akumulátora, ktorý bol v danej dobe problémový. Ako seriózny predajca sme ju však hneď kontaktovali a ponúkli adekvátnu náhradu. Momentálne sú akumulátory opäť naskladnené.

• Dostal som aj darcek☺

• Vysoká odbornosť
  • nakúpil v obchode Akumania pred 3 týždňami

Ústretový prístup ma príjemne prekvapil. Keďže tovar, ktorý som objednala mi dodať nemohli, kontaktovali ma telefonom a do par minút sme našli náhradné riešenie. Tovar bol dodaný na druhý deň. Super jednanie!!!

• nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• Telefonicky informovali o prijati objednavky a odoslani tovaru kurierom
    • Rychle vybavenie obj.

• Korektný prístup
    • Rýchla reakcia
    • Rozumná cena

Tovar mi doručili do 24 hodín. Predajca sa hneď po objednaní ozval a dohodol doručenie podľa mojich požiadaviek. Odporúčam obchod i keď cena sa dá najsť nižšia ale prístup a zameranie na potreby zákazníka obdobné inde nedostanete.

• Rychle dodanie

Kurierska spoločnosť

• nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• rychlost, ochota, pristup k zakaznikovi - zavolali ze tovar bol poslany a na druhy den bude doruceny
  • nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

Tovar mi bol doručený do 24 hod.komunikaci a s obchodom výborná.

• nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• Dobrý výber a rýchla dodávka tovaru.
  • nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• dobrá cena a sortiment
    • informácie predavača o vhodnom tovare

• tovar nedorazil

Reakcia obchodu Akumania

Tovar zasielame len v rámci Slovenska..Tovar chcel zákazník doručiť do Belgicka čo bohužiaľ nieje možné...

• nakúpil v obchode Akumania pred 1 mesiacom

• Požadovaný sortiment, rýchla dodávka, dobrá cena

viď. výhody

• Prehladnost stranky
    • Rychlost dodania tovaru
    • Informovanost od prijatia objednavky , platby cez expediciu ... Nie kazda firma takto precizne informuje zakaznika
  • nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• rýchla doprava,komunikácia s obchodom,kvalita výrobku
  • nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

Telefonicky mi oznámili, že moja objednávka bola odoslaná a kedy ju mám očakávať. Vedeli aj o možnostiach platby u dopravcu (bola to dobierka). Takže za mňa skvelá skúsenosť. Doporučujem.

• Rýchlosť spracovania objednávky
    • Pomerne dobrý výber za rozumné ceny
    • nič výrazné - viď. komentár

V dnešnej dobe sa mi zdá byť dosť zvláštne pýtať si za SMS o doručení 0,8 Eur a za balné ďalšie 1Eur aj ked sa jedná len o 2x obmotanie čiernou fóliou...keď už za niečo mám zaplatiť, nech to aj troška vyzerá napríklad výplň z kartónu/polystyrenu, aby sa predišlo poškodeniu... Na tomto by sa podľa môjho názoru dalo popracovať...

• nakúpil v obchode Akumania pred 2 mesiacmi

• pracovnik firmy mi zavolal, upozornil na zlu seriu vybraneho vyrobku (vela reklamacii) a odporucil mi cenovo porovnatelnu nahradu
  • nakúpil v obchode Akumania pred 3 mesiacmi

• Ferovy a profesionalny pristup